Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Az iOS tényleg ennyivel jobb...

Az iOS tényleg ennyivel jobb mint az android?

Figyelt kérdés
főleg olyanok válasza érdekelne akinek volt mindkét fajta telefonja...nekem eddig csak androidos volt de sok bajom van vele és gondolkozom rajta, hogy a következő telefonom iphone legyen

2015. okt. 13. 22:26
 1/3 Jófej:D ***** válasza:
100%

Mennyivel jobb? Nem jobb. Mind a kettőnek vannak előnyei és hátrányai. Ha az androidos telefonod nem csúcskategóriás volt, akkor ne feledd hogy fele annyiba került mint egy Iphone.

Ha nem baj hogy a Ios-t nem lehet annyira testreszabni, és sokkal zártabb rendszer, akkor vegyél azt. Bár minek olyan drágán. Ha a legújjabb játékokkal akarsz játszani megértem, mert később kell majd egy új telefont venni, de ha csak böngészésre és facebookozásra akarod használni akkor egy androidos felső-középkategóriás mobil is megfelel (80ezertől 100-ig) . Persze jó az Iphone, csak túl van árazva. Ha nem számít a pénz, akkor vedd azt amelyik jobban tetszik.

2015. okt. 14. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Nem "jobb", csak optimalizáltabb, magyarán nem kell ahhoz izomhardver, hogy akadás és fagyás nélkül menjen. Vicces, hogy pl. a Samsungnak 2 meg 3GB RAMO-ot kell a csúcstelefonjaiba rakni, hogy gond nélkül fusson az Android... míg az iPhone stabilan viszi az iOS-t 1GB RAM-mal.

Mondjuk nekem felületre is jobban tetszik az iOS, de ez már ízlésbeli dolog.

Mondjuk egy iPhone áráért már kapsz olyan androidos telót is, amivel nem lesz sok bajod, tehát ha adott rá a keret, akkor döntsön az, hogy melyik tetszik jobban, melyiket érzed kényelmesebbnek.

2015. okt. 14. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
65%

Egyik sem rossz, és alapesetben mind a kettő "gondozásmentes". Ha elkezded "testreszabni", akkor egy Android rendszeren a használhatatlanságig megteheted ezt, na ezt az "élményt" az iOS-től ne várd. Két háttérképet beállíthatsz, meg csengő- és jelzőhangokat, átrendezheted az ikonokat a kijezőn, és ennyi. Nekem ez bőven elég, amíg androidos telefonom volt, órákat pazaroltam (feleslegesen) az életemből, hogy olyanná varázsoljam, amilyenre akarom, miközben a nap 95%-ában lezárt kijelzővel, vagy alkalmazás futtatással _semmit_ nem lehetett látni ebből. És ez volt az oka, amikor a Linuxos gépemet Mac-re cseréltem. Elkezdtem dolgozni, és elvártam, hogy a munkaeszközöm legyen értem, és ne fordítva. És ezt az OSX tökéletesen kiszolgálta, és teszi a mai napig.


Ezt a túl van árazva marhaságot meg felejtsétek már el. Ha túl van árazva, hogy lehet az, hogy minden modelljük egyre több példányban kerül eladásra, miközben a nem túlárazott készülékek vegetálnak? Azok egyébként nincsenek túlárazva? Dehogynem. Arányaiban ugyanúgy nézheted, csak egy 50 ezres telefonnak nem 50 ezer az előállítási költége, hanem mondjuk 15. Brutális, rablás, nem éri meg. És akkor nézzük meg, hogy mit (és milyet) raknak bele 15 ezerért és mit és milyet 50-ért. Eladni meg mindent pontosan annyiért lehet, amennyiért megveszik. Ilyen ez a piac, fene egye meg :-)

2015. okt. 16. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!