Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Ennyivel gyengébb lenne a...

Ennyivel gyengébb lenne a jobb karom? a többi lent.

Figyelt kérdés
amikor pl: fekvőzök akkor a jobb felkarom sokkal jobban fáj mint a bal felkarom(az izom). Ami azért vicces mert jobb kezes vagyok és egyszerűen nem tudom el képzelni hogy miért gyengébb. most csináltam 30 fekvőt, még többet is tudtam volna csinálni de nem ment mert a bal felrakom már nem bírta. miért van ez? egyáltalán nem értem.

2015. ápr. 29. 20:13
 1/2 anonim ***** válasza:
Az izomzatok nem egyforma erősek ,ezt igy nem lehet összevetni .Ez a lábaknál is igy van .Jobb lábbal feltudok állni guggolásból ,ballal meg megemelkedni sem tudok .
2015. ápr. 29. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Koncentrálj a gyakorlatnál és lassan végezd. Mindkét oldallal nyomd a földet fekvő közben, úgy kell csinálni, mintha szét akarnád törni a padlót alattad. És lassan csináld és feszítsd a hátizmot közben és a lábakat is. Feszülj meg mint egy vitrorla és hátból, mellből, tricepszből pumpálj, mint egy pitbull!
2015. ápr. 29. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!