Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » SOS! 30 percen át a mosógépben...

SOS! 30 percen át a mosógépben volt az iphone6,3 napig tartó rizses szárítás után nem reagál semmire. Szerelőhöz vigyem, van esély? 2 hónapja van meg, szerződéssel, tehát garancia is van rá, de az (ha jól tudom) nem fedi a vizes eseteket.

Figyelt kérdés
Mi más esélyem lenne? :((
2015. okt. 14. 07:25
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%

Elöször is a rizses szárítás semmit sem ér, ez csak babona. (Sóra igaz, technikai berendezésekre nem)


Másodszor abban az esetben, ha vízbe kerül, az elsö lépés az akku kiszedése kell, hogy legyen, akkor van egy kis esély, hogy a készülék "túléli". De harminc!!! perc intenzív mosást kizárt, hogy elviselne.

2015. okt. 14. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
Akkor nincs esély? :( Egy ugyanilyen telefont elloptak már tőlem, nagy kínkeservek közepette ezt megvettem és tessék.. Nem tudom mit tehetnék. Szervizbe menjek vele, vagy vissza ahonnan vettem és próbáljak beszélni velük, hátha kicserélik vagy a garancia miatt van valami módja, hogy olcsóbban hozzájussak egy másikhoz?
2015. okt. 14. 07:37
 3/18 anonim ***** válasza:
100%
Erre nem érvényes a garancia! Kuka a cucc...
2015. okt. 14. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%
Ezek szerint neked nem való még ilyen készülék - ha valaki ennyire nem tud rá vigyázni, akkor nem érdemes erölködni.
2015. okt. 14. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
34%
Mit keresett a mosógépben ? Zsebben maradt?Én egyszer kapkodva néztem át a zsebeket és úgy mostam ki a párom munkás overállját, hogy egy hosszú facsavar benn maradt.Persze a forgódob rögtön kiszedte a facsavart és a lyukon kibújt és felsértette a mosógép belsejét mire leállítottam.Nem lett nagy baj belőle.De legközelebb jobban figyeltem a zsebekre.
2015. okt. 14. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:

Mivel éjjel-nappal dolgozom, nagyon fáradt voltam még miután felébredtem is, gyorsan be akartam rakni mosatni az ágyneműt és nem néztem át, hogy nem keveredett-e bele a telefon, mivel eszembe sem jutott.. Köszönöm kedves 3-as, nem kértem kioktatást, hogy a táskámból kilopják az erre kiképzettek, nem az én hibám, ez az eset igen, de ugye tévedni emberi dolog. Ha egy Nokia lenne, akkor már nem mondanád, hogy 'neked nem való ilyen készülék'?

Köszönöm a válaszokat, de őszintén semmit nem tudtam leszűrni belőlük, hogy érdemes-e kínlódnom a szerelővel vagy nem.

2015. okt. 14. 07:59
 7/18 anonim válasza:
Nem érdemes.
2015. okt. 14. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%

"Ha egy Nokia lenne, akkor már nem mondanád, hogy 'neked nem való ilyen készülék'? "


DE!!!, akkor is azt mondanám, söt akkor is, ha egy közönséges, régi, "csak telefonként jó" készülékröl lenne szó.

Technikai eszközök annak valók, aki tud rájuk vigyázni, és odafigyel rá.

2015. okt. 14. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
De vagy az a tipikus belekeseredett ember, aki csak kioktatni tud, de egy épkézláb tanácsot adni már nem ér fel az intelligenciaszintje. Köszönöm a kedves szavaidat, most pedig megkérlek lépj ki innen. Szia
2015. okt. 14. 08:25
 10/18 Koplárovics Béci ***** válasza:
100%
Ezt a készüléket (is) buktad. Szervízbe sem érdemes vinni. A garancia nem vonatkozik vízre, javítani meg nem lesz gazdaságos (alaplap, kijelző, akksi, eszközök...
2015. okt. 14. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!