Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hány óráig bírja ki egy átlag...

Hány óráig bírja ki egy átlag okostelefon egy toltessel? Alacsony fenyeron, wifi nélkül

Figyelt kérdés

ugy is ha nyomkodom, vagy ugy ha nem nyulok hozza, csak be van kapcsolva.

(1,5 éves alcatel telefonom úgy is lemerül 6-7 óra alatt ha hozzá se nyulok. ha nyomkodom kb 3-4ò.ezert kerdezem, hogy érdemes - e új telot vennem, meddig birjak atlagosan?)

aki tud ajánlhat is mobilt. kb 40-50ezer a max, és legalább 5" legyen, vagy több. ezenkívül az aksi érdekel, amugy belso tarhely, kamera meg ilyen dolgok nem erdekelnek.


2015. okt. 14. 10:00
 1/5 anonim ***** válasza:

Hát kb 1 nap.

Ha nem nyulsz hozzá akkor több nap is lehet.

2015. okt. 14. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
ha hozzáse nyulok akkor talán 1.5 nap sose birtam ki h ne nyuljak hozzá ugyhogy nem tudom ha nyomkodom wifizek kb 6 óra ha játszom 3 talán 4 óra föleg ha gta san andreasozok rajta akkor max 3
2015. okt. 14. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Nekem Nokia Lumia 730-am van egész jól bírja, bár ha sokat nyomkodom játszok rajta, akkor hamar merül. Átlag 1 napot bír, ha nem nyúlok hozzá, akkor 2-t is.

Vannak akkugyilkos játékok, ilyen a Candycrush Saga, mert 25%-ot is lenyúl a töltöttségből pillanatok alatt.

Amúgy a mai átlag okostelók 1 napot bírnak átlag használat mellett. A jobb telefonok bírnak a gyorstöltés funkciójával mikor 10 perc töltéssel 4-7 órát tudsz dobni rajta.

2015. okt. 14. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Koplárovics Béci ***** válasza:
Sony Xperia SP: ha nem sokat használom, nem mozgok sokat vele (és jó térerővel rendelkező helyen van), néhányszor telefonálgatok, akkor 2-3 nap. Ha sokat mozgok vele (pl átutazom a fél országot GPS vagy más alklamazás használata nélkül), akkor ~1 nap (sokat vesz le a tornyok közti váltogatás), talán másfél. Ha használok pl GPS-t vagy más programot, ami folyamatos képernyőt igényel, akkor 4-8 óra. Pl negyed óra ebook olvasás 2-3% (de ez procit gyakorlatilag nem igényel).
2015. okt. 14. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

xperia z1, android 4.4.4

kipróbáltam, hogy nem nyultam hozzá csak a legfontosabbak, wifi volt bekapcsolva és ha elmentem itthonról akkor stamina mode, egy két mail, egy két hivás naponta, pár sms, nem játszottam, felesleges dolgokat nem csináltam rajta, igy az ötödik napon feladtam és akkor is még 45% körül volt az aksi

persze ha nyomokodom akkor nem nagy probléma lemeriteni főleg a droid 5.1.1 es jobban eszi az aksit, pld a 444 max 2 % merült egy éjszaka alatt de volt, hogy 1%-ot addig a 511 simán 6% ot is lefal az aksiból

ha megyek valahová ahol nemtudom tölteni akkor vigyáznom kell, hogy spóroljak az energiával, gondolkodom még egy powerbankon is 20 000 mah-on mivel ezek az okoskütyük nem az üzemidejükről hiresek, de azért érthető is egy kisszámitógépnek kell az energia

2015. okt. 14. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!