Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Telefont szeretnék venni,...

Telefont szeretnék venni, Samsung galaxy s6 edge-et a t-mobilenál, szerintetek megéri elöfizetésre telefont venni?

Figyelt kérdés
Van 2 opcióm:a galaxy s6 edge a t-mobilenál 80.000Ft + 15.000Ft az előfizetés 2 évig, vagy egy Sony Xperia Z3 Compact szintén 80.000Ft-ért függetlenül... 16 éves vagyok, és van fix keresetem, szóval ki tudnám fizetni a havi 15 ezer Ft-ot.

2015. okt. 14. 19:49
 1/3 anonim ***** válasza:

nezd, ha van megtakaritott penzed, akkor vedd az s6 edge-t. en nagyon nem vagyok sony parti, szoval mindenkeppen inkabb a samsung lenne a valasztas reszemrol. a fix keresetre azert mondjuk nem alapoznek, mert marol holnapra szunhet ez meg, szoval jo ha van felreteve kb 2-3 havi reszleted azert.

inkabb azt valasztanam, hogy gsm-ben megvennem a telefont dragabban.

2015. okt. 14. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
ui: Az előfizetésben korlátlan beszélgetés, sms meg 500Mb mobilnet van, és megnéztem más szolgáltatóknál drágább.
2015. okt. 14. 19:59
 3/3 anonim ***** válasza:
HA van szerződésed kábeltévére, internetre és vezetékes telefonra, akkor összevonhatod az előfizetéssel. Telekom.
2023. jan. 31. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!