Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért érzek késztetést arra,...

Miért érzek késztetést arra, hogy minden évben új telefont vegyek?

Figyelt kérdés

Egy éve vettem a telefonomat és akkor azt mondtam biztos nem akarok majd másikat. És most megint újat szeretnék.

Mit csináljak, hogy egynél tudjak maradni.


2015. okt. 15. 20:08
 1/2 szántóvető ***** válasza:
ennek több oka is lehet,pl birtoklási vágy,ettől leszel boldog,nincs más örömöd az életben,státusszimbólumnak tekinted.végülis mindegy,ezt magaddal kell lezongorázni,szerencsére nem közveszélyes tevékenység az évenkénti új mobil megvásárlása.(másrészt meg mégiscsak neked kell rájönni hogy mi az amit neked egy új teló nyújtani tud,ezt mások nem találhatják ki.)
2015. okt. 15. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

az is lehet, hogy csak simán nem találtad még meg a megfelelőt...persze az is lehet, csak fel kéne nőnöd, ha olyan korú vagy.

4-5 éve még én is úgy voltam a telefonokkal, hogy egy évben akár 2x is váltottam. aztán vettem egy iPhone 4-et kb. 4 éve, azt használtam több, mint másfél évig, utána váltottam 4S-re, az ugyan csak fél évig volt nálam, majd lecseréltem egy lumia 1020-ra, szintén 1 évet volt nálam, tavaly áprilisban eladtam, és egy iPhone 5S-sel idén szeptemberig húztam, tehát az sem volt rövid idő, most pedig egy iPhone 6 van, ezzel én minimum 3 évre tervezek ezzel, szóval nagyjából én megtaláltam a számításaimat az iOS-el, ezek előtt meg cserélgettem az androidosokat.

hozzá kell ugye azt is tenni, hogy manapság már egyre szűkül az a kategória, ahol igen csak mellé lehet fogni, egyre jobbak a telefonok, szóval ha valaki így sem találja meg a neki tetszőt, az nagyon válogatós :D

2015. okt. 16. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!