Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Note 4 telefonom folyamatosan...

Note 4 telefonom folyamatosan újraindul?

Figyelt kérdés
ha kiveszem az akumlátort és várok pár percet bekapcsol de pár másodperc mulva kikapcsol és ha fel rakom töltőre folyamatosan újraindul mi lehet a baja vírust kapott?
2015. okt. 15. 22:15
 1/5 Come back ***** válasza:
Vedd ki a Micro sd-t! Ha nem segít, Akkor a gyári beállítások vissza állítása lehet a megoldás.
2015. okt. 17. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
az a baj hogy nem jutok el odáig hogy vissza tudnám állítani hamarabb újraindul kivettem már a sim kártyát is meg a micro sd-t de semmi haszna
2015. okt. 17. 23:18
 3/5 Come back ***** válasza:

Akkor hard reset:

[link]

2015. okt. 18. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
sajnos ez se segít addig eljut hogy kiírja hogy note 4 meg a felső sarokba a kéket és újraindul megint :(
2015. okt. 20. 16:33
 5/5 anonim válasza:

ez a probléma sajnos nálam is fennállt, és viszem is vissza azon nyomban mihelyst kinyit az üzlet ahol vettem!

Érdekesség viszont az , hogy vettem hozzá egy másik akut is gyári samsungot és azzal meg semmi gond de ha visszateszem azt amit kaptam a telefonhoz folyton újraindul GÁZ szerintem lehet az aksi szar

ami majd kiderül 2 nap múlva

2015. dec. 26. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!