Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Xperia Z3 rossz kamera minőség?

Xperia Z3 rossz kamera minőség?

Figyelt kérdés
Vettem egy Z3 at.Fényképezés előtt a kép "mákos" nagyon.Miután fényképeztem ez eltűnik,de igen zavaró a kép lövése előtt.A Tesóm samsung A5 telefonjának nincsen ilyen mákos hatása,élesebbnek tűnik a kép akkor is.Ez miért van,hogy lehet rajta állítani?

2015. okt. 17. 13:51
 1/2 anonim ***** válasza:
Valószínűleg gyári hibás, nekem szép képeket csinál.
2015. okt. 17. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Idézet a legnagyobb mobilos portál Z3 tesztjéből:


"A Sony látja el a piac legtöbb szereplőjét nagyfelbontású kameraszenzorral, saját telefonjai mégsem mindig brillíroztak a fotózás terén. Az Xperia Z például alacsony részletgazdagsággal rögzített, a Z1 pedig túl intenzív élesítéssel próbált azon javítani. A Z2-vel jelentősen javult a képek minősége, elégedettek is voltunk az eredményekkel, ellenben megjelent a túlmelegedés problémája, amivel nagy nyári kameratesztünk során is találkoztunk. Kifogásunk akadt továbbá azzal, hogy a 20,7 megapixeles szenzor ellenére az automatikus, a HDR és a többi kameramód és szcéna legfeljebb 8 megapixeles felbontással érhető csak el. Nos, a Z3 megörökölte az előd jó- és rossz tulajdonságait: a sok-sok ellőtt képre számos minőségi fotó jutott, a szeptemberi napfény alatt azonban néhány perc intenzív kattintgatás elég volt a készülék túlmelegedéséhez és a szoftver leállásához. 4K videó kevesebb, mint három perc alatt térdre kényszerítette a Z3-mat. Az elkért összeg mellett ez a visszatérő probléma elég komoly baki."


Erről ennyit.

2015. okt. 17. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!