Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Tudnátok olyan telefont...

Tudnátok olyan telefont mondani aminek az első kamerája jó minőségű?

Figyelt kérdés
Fényképre meg videóra is de videó elég a 640p.Fényképre kéne legalább a 1280p vagyis a HD-s minőség.Az kéne h sötétbe is lehessen vele aránylag jó képeket készíteni.Iphone nem kell.Androidos lenne a leg megfelelőbb 50ezer vagy az alatt.Köszi

2015. jún. 21. 20:26
 1/8 anonim ***** válasza:

Xiaomi Redmi 2 Pro (2GB)


50e körül lehet rendelni külföldi megbízható oldalról ennél jobbat nem kapsz ennyiért aminek a kamerája is jó és androidos

2015. jún. 21. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
köszi.néztem próla infókat csak az a baj h nem valami ismert márka.(nem arra gondolok h nem menő, hanem h lehet nem annyira megbizható)Azért nem szeretném elhamarkodni.Ha valaki tud van van ötlete küldhettek még sokat.Jobb a tudok válogatni :)
2015. jún. 21. 21:08
 3/8 anonim ***** válasza:
nem ismert? a sony-t lg-t samsungot hazavágja nevetve... kínában jelenleg az eladási listákat vezeti, megelőzve a sok "menő" gyártót :) és sokkal de sokkal megbízhatóbb a felsoroltaknál, attól hogy még kevésbé ismert :D ez nem kínai szar márka.. :D ez kínai minőségi ;)
2015. jún. 21. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
amúgy neked ilyened van?Ha igen tudnál (őszinte) mondani róla pár szót?pozitívum negatívum?
2015. jún. 21. 21:18
 5/8 anonim ***** válasza:
nekem Lumiám van :D az ismeretségi körömben van Xiaomi telefon, bár az csak Redmi 1S, az gyengébb :P teljesen meg van elégedve vele, nem szokott fagyni se akadni... a kamera is szép képeket csinál, max néha kicsit sokat gondolkozik az 1GB ram miatt... :D vannak tesztek, fórumok ahol részletesebben olvashatsz ezekről a telefonokról... és nem negatív véleménnyel vannak ott sem :)
2015. jún. 21. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Smittes ***** válasza:

Ha találsz Lumia 735-öt ennyiért az jó választás. Lehet nem Android, de ha tényleg nagyon első kamerára mész az nagyon szuper neki.(ezért nevezik selfie telefonnak a mobilarénások) Ha számítanak a számok akkor 5 mp elöl, ami szerintem kimagaslóan jó.Nekem bevált, a Cortana is nagyon szuper, offline navi, OLED kijelző, bár ezeknek utána tudsz olvasni magadtól is.

De ha már Xiaomi , igazat mondanak a srácok, tényleg nem gagyi kínai Android, nem fagy, nem lassul, én is ismerek Xiaomi tulajokat. Ha szardroidra kényszerülnék, biztos azt vennék, nem Sanyit vagy Samsungot vagy egyéb Huawei csodákat.

2015. jún. 21. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat! :D
2015. jún. 21. 22:55
 8/8 A kérdező kommentje:
azért ha valakinek van ötlete írhatja még nyugodtan.Nem szeretném elkapkodni
2015. jún. 22. 13:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!