Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Milyen mobilt vegyek 120...

Roli901214 kérdése:

Milyen mobilt vegyek 120 000FT-ig?

Figyelt kérdés
Most először tervezek komolyabb telefont venni, még sosem adtam ki ennyi pénzt egy telefonért. Ilyen árkategóriába már lehet kapni olyan mobilt, amit hosszú távon bírja? (min. 3 év) Rengeteg mobilom volt eddig, de "okostelefonok" eddig maximum 1-1,5 évig bírtam velük, utána újat kellett vennem, és nem azért mert tönkretettem őket. Most pl. egy LG optimus L9 II-től szabadultam meg, tavaly ilyenkor vettem, bár az csak max 50000ft-ba került. Állandóan lefagyott, amikor hívtak nem jött elő a képernyő, megbizhatatlan volt, pedig gyakran restartoltam és nem pakoltam tele alkalmazasokkal. Tehát visszatérve egy olyan mobilt keresek, amire szánnák ennyi pénzt, de ne csinaljon nekem 1 év után hasonlókat. Ilyeneken gondolkodom: huawei p8, honor7, LG G3, galaxy s4, de nézegettem olcsobb telefonokat is amiket nagyon dícsérnek: Lenovo P70, Huawei P8 lite, Sony m2 aqua. Esetleg valami mást?

2015. okt. 18. 10:32
 1/4 anonim ***** válasza:
Sony xperia Z2, Z3, LG G3, Oneplusone ezek nagyon jók. Samsungot ne vegyél mert az a csúcskategóriában is képes 2-3 hónap után fagyni.
2015. okt. 18. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nexus 6 és az LG G4 is már 123 ezerért megkapható.
2015. okt. 18. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nexus 6.Sony-t Samsung-ot pedig ne vagy csak saját felelősségre.Esetleg LG G4,Moto X.
2015. okt. 21. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nézd meg a Copodium listáját. A felső kategóriás telefonok között válogathatsz jó leírásokat is találsz és egyre több kommentet is. A rangsort Te is alakíthatod ha értékeled a régi telefonjaidat. Az első 3 helyen az iPhone 6s, Honor 7 és a Sony Xperia Z2 áll. Persze változnak folyamatosan, de ezekkel rosszúl nem járhatsz!
2015. dec. 2. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!