Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Egy felső-középkategóriás...

Egy felső-középkategóriás mobilt szeretnék venni, milyen mobilt vegyek? (többi lent)

Figyelt kérdés

Egy középiskolás 16 éves fiú vagyok és szeretnék beruházni egy olyan közép-felső kategóriás mobilra aminek megfelelő a teljesítménye az akadás mentes internetedéshez és bővíthető tárhellyel (sd kártyával) lehet bővíteni .

AMI MÉG NEGYON FONTOS !: A kategóriájában a legnagyobb akkumulátor üzemidővel rendelkezzen mivel a jelenlegi mobilom : Samusng Galaxy S3 Neo nagyon hamar lemerül és nincs túl sok ifőm feltölteni...

(ez azért fontos mivel tanulásra és kapcsolattartásra egyaránt használom és nem bírja túl sokáig ha internetről tanulok és közben néha telefonálnom is kell )



2015. szept. 12. 20:19
 1/6 anonim ***** válasza:

Gondolom árban 100 fölé nem szeretnél menni. Az én ajánlatom az LG G3, nem igazán van telefon, ami abban az árkategóriában megszorongatja. Nézhetsz külföldi oldalakon kínai felsőkategóriás telefonokat, de azoknak a garanciális szervizelésük szinte lehetetlen. Még a Huawei P8 Lite, ami szerintem említést érdemel és olcsóbb, jelenleg ilyenem van, de ennek a fényképezője kicsit béna.

Mániám a telefonok, kipróbáltam már a G4-et, i6-ot, S6-ot, de eddig a G3 nálam az abszolút ár/érték bajnok.

2015. szept. 12. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Az #1-es nagyjából elég jókat írt, kiszűrném, hogy ha 130 000 Ft nem akadály, akkor Sony Xperia Z3 vagy LG G4, de ha 100 alatt maradnál, akkor egyértelműen LG G3 32GB
2015. szept. 13. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

OFF: vagy vegyél egy tabletet, nekem egy ASUS MeMO Pad HD 7 (ME173X) androidos tabletem van. 8-10órás üzemidővel. anno 2évvel ezelőtt 25ezerért vettem használtan.

...vagy power bank-ot viszel magaddal és azzal töltöd.

2015. szept. 13. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Na, akkor:

A mai androidos telefonok üzemideje nagyjából megegyezik, pár százalékos eltérés lehetséges, de ne ez alapján válassz telefont. Az aksi idő csakis attól függ, hogy miként használod, sok appot futtatsz e a háttérben, sok e a wakelock.

Ha jó ár-érték arányt akarsz, akkor egy gyártót ajánlanék a figyelmedbe: a Motorolát. A szoftveres teljesítmény szinte teljesen megegyezik a stock nexus androiddal, nincs megpakolva fölösleges szeméttel, mint a Samu, Sony stb.

Moto X legújabb generációja (pure edition) nekem nagyon szimpi, a weboldalon te állíthatod be, hogy hogyan nézzen ki a telefonod (bár lehet h ez a szolgáltatás csak amerikában működik).

Ja, még annyi hogy eszedbe ne jusson szolgáltatótól venni, használható telefont ott nem nagyon találsz és mindig drágább mint ha internetről rendelnéd (kivéve ha van már meglévő csomagod és azt használod fel a vásárláshoz)

2015. szept. 13. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
A Copodium ranglistája szerint az első 3 helyen a Nokia Lumia 735, HTC One M7 és a Samsung Galaxy S4 telefonok állnak a közép kategóriában ( Közepes kijelző méret és közép árkategória) Őket nézd meg! Vagy böngéssz még a listák között be tudod állítani az árat/kijelzőt és minden adatot elolvashatsz a telefonokról.
2015. dec. 2. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Na már most: ez a Copodium nem nagy szám, más kérdés hogy nekik mi a rangsor, meg hogy kinek mi az igénye, azon kívül például az Árukereső-ben sokkal részletesebben lehet keresni, és árban is olcsóbb boltokat lehet találni, a legnormálisabbak közül is!
2015. dec. 3. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!