Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Be lehet állítani a telefont...

Be lehet állítani a telefont úgy hogy kijelző kikapcsolása után a mobilinternet és a wifi is kikapcsoljon?

Figyelt kérdés
Van egy samsung galaxy s5 telóm és azt szeretném ha ki kapcsolom a kijelzőt akkor együtt kapcsoljon ki a wifi és a mobil net is. Erre van lehetőség és ha igen hogy kell beállítani ? :D

2015. okt. 18. 13:53
 1/5 anonim ***** válasza:
22%
Az Android túl buta ahhoz hogy ilyesmit tudjon. Mielőtt lezárod kapcsold ki a netet.
2015. okt. 18. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Huawei android van és kollégának működik
2015. okt. 18. 14:32
 3/5 Jófej:D ***** válasza:

A wifit így lehet: beállítások- wifi-a telefonon a menü gomb- speciális-tartsa mindig bekapcsolva a wifi......-soha

Nekem nincs mobilinternetem, úgyhogy mem tudom azt lehet-e és hogy. (De a Googleben egy kis angol tudással, és google használni tudásával bármit ki lehet deríteni.)

2015. okt. 18. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Nekem olyan van hogy Wifi készenléti módban és ott van olyan hogy soha de nem kapcsolja ki a wifit ha lenyomom a kijelzőt
2015. okt. 18. 19:20
 5/5 anonim ***** válasza:
Sony-n van stamina mód a neve
2015. okt. 18. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!