Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Galaxy Grand Prime vagy...

Galaxy Grand Prime vagy Microsoft Lumia 640 LTE?

Figyelt kérdés

Melyik miben jobb? Melyiket éri meg megvenni?

(Lumia 47 ezer, Samsung 53 ezer)



2015. okt. 15. 09:09
1 2
 1/11 anonim válasza:
0%
Én a Samsung Galaxy Grand Prime mellet voksolok, főleg az Android rendszer miatt. Nekem a Windows telefonok nem jönnek be. Ugye a Windows telefonokon nem tudod használni a Play Áruházat, így a letölthető alkalmazások kínálata is igencsak lecsökken.
2015. okt. 15. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
50%
Az egy dolog hogy ott az android viszont a hardver miatt nagyon be fog akadni a telefon egy idő után és csak a baj van vele.Én a lumiát ajánlom.
2015. okt. 15. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
44%
Én is inkább a lumiát venném meg.
2015. okt. 15. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Úgy tudom a Samsung már 64 bites és bár a kijelző felbontása kisebb, az is gyorsaságot ad a lumiához képest. Ráadásul a kamerája is jobb kicsivel a tesztek szerint.

Vannak más paraméterek, amiben jobb a lumia?

2015. okt. 15. 22:55
 5/11 anonim ***** válasza:
58%
Pl. a nemsokára wp10-re frissülő oprendszer. A kamera pedig relativ, nem a pixelszám a meghatározó, nekem a 10 megapixel Carlzeiss Pureview (Lumia 830) szebb képeket csinál, mint a párom 20 megapixeles xperiája.
2015. okt. 16. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
65%
A lumiához képest nem fog gyorsaságot adni egy alacsonyabb felbontású kijelző, ha egyébként a hardver androidot futtat.
2015. okt. 16. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
55%
Én szerdán vettem egy 640-est. Az előző telefonom 820as lumia, 2 éves elmult, még mindig hibátlan, de most már csak netet osztok meg vele itthon. Régen androidom volt, de meguntam, h 1hónap után belassul a rendszer. Azért a wp áruházban is van bőven cucc, aki nem talál benne megfelelő appot, annak a fejével van a baj, mert neki semmi sem jo. 1,5 napon keresztül nyomkodtam a telefont, póker, fb, net, mindent, de jól bírta. Nem melegszik, szupergyors, megbízható. Amikor a 820at vettem az akkor volt 102eFt, 5x is kifizettem volna az árát, mert tökéletes. Ezt is kifizetném ugyanannyiszor, mert ez is nagyon jó telefon.
2015. okt. 16. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Azért gondolkozok az androidon, mivel több program érhető el hozzá, elsősorban a speciális térképeken, gps-t értve ezalatt.
2015. okt. 16. 12:31
 9/11 anonim ***** válasza:
Ebe beépített gps van net se kell hozzá meg semmi. Még a mozgást is méri. Séta, futás, kerékpár, autó stb.
2015. okt. 16. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
De ez már csak szoftverfüggő, nem? Hiszen a gps modul lehet h azonos is, a hardveres része.
2015. okt. 16. 18:36
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!