Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » WTF? SOS! Magától összetört a...

WTF? SOS! Magától összetört a telefonom kijelzője!

Figyelt kérdés
Nem hinnem el ha nem én látom... Töltőre dugtam ott volt melettem, semmi baja nem volt, majd kis idő múlva nyúlok érte hót forró és szilánkosra van törve a kijelző! Ilyen pókhálós... Ezt most kicserélik nekem??? Garanciás pár napos teló...

2015. okt. 19. 23:39
 1/10 anonim ***** válasza:
ha be tudod bizonyítani, akkor esetleg. elképzelhető, hogy az akksi gyári hibás volt, és felpúposodott, majd szétnyomta az egészet. vidd be, aztán majd megmondják, mit gondolnak erről.
2015. okt. 19. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
19%
Ilyen ez az ájfon.
2015. okt. 20. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Valószínű, hogy hőtágulás miatt, ennek pedig nyom marad. Ha nem akarják visszavenni kérj szakmai bevizsgálást (fel kell ajánlaniuk a saját költségükre ) ha nagyon nem akarnak veled foglalkozni, akkor fogyasztóvédelem.
2015. okt. 20. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
53%
#2 jól gondolom, hogy sosem volt "ájfonod"?
2015. okt. 20. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
91%
Szóval ájfon volt. :D
2015. okt. 20. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
45%
:D milyen mobil ? csak nem ajfon ? azok csinálnak ilyen dolgokat általában ... régebben olvastam, hogy töltőn volt felvette a csaj mivel hivott neki valaki és megrázta az áram ugy, hogy belehalt az is ajfon volt, bolond telefon
2015. okt. 20. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Ez egy Samsung...
2015. okt. 20. 15:32
 8/10 anonim ***** válasza:
6-os ha elolvastad volna valóban azt a cikket, nem a telefon volt szar, hanem a drágám vásárolt egy olyan kínai töltőt, amibe direktbe volt kötve a 230 V...rohadtul nem mind1 :D
2015. okt. 20. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
akkor samsungot nem veszek az tuti ... pedig nagyon gondolkondtam rajta ... utolsó itt van neked egy másik eset is [link] ajánlom a google translatort hozzá
2015. okt. 21. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
8-as ha olyan töltőt tett volna a telefonra akkor a telefon nem birta volna ki 5 mp-ig sem nemaz, hogy még töltés közben csengett volna ...
2015. okt. 21. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!