Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Iphone 5-ről, hogy tudnám a...

Iphone 5-ről, hogy tudnám a már egyszer rászinkronizált fotókat letörölni a telóról?

Figyelt kérdés
Számítógépről valahogy ráment, de azt a pár fotót azóta se tudom letörölni, nincs törlés opció azoknál a képeknél... Nem értem mi lehet. Plusz az is kérdés a számomra, hogy a gépről videókat, hogy lehet rátenni a telóra? Itunes-t se nagyon értem és nem megy.

2015. okt. 20. 18:36
1 2
 1/14 anonim válasza:

iTunes helyett használd inkább a CopyTransControl Center-t.

Nekem az vált be.


[link]

2015. okt. 20. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Köszi megnézem!
2015. okt. 20. 23:25
 3/14 anonim ***** válasza:
iTunes-ban ki lehet választani, hogy milyen pappákat szinkronizáljon át a készülékre. Valószínűleg korábban ott adtad meg, hogy azokat a fotókat rátegye a készülékre, ezért nem tudod törölni sem. Valószínűleg ugyanúgy tudod eltávolítani is: iTunes-ben a fotók szinkronizálásánál kikapcsolod azoknak a képeknek a szinkronizálását.
2015. okt. 21. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
de egyszerűen nem tudom hogy kell :D
2015. okt. 21. 23:17
 5/14 A kérdező kommentje:
meg itunesal már nem merek szinkronizálni, mert az nem kéne, hogy nagy videók felmenjenek a telóra és utána ne tudjam letörölni őket...
2015. okt. 22. 23:30
 6/14 anonim ***** válasza:
rádugod a telefont iTunes-ra, kiválasztod a telefont, azon belül a fotókat és kikapcsolod a fotók számítógépről telefonra szinkronizálását
2015. okt. 23. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Na odáig most eljutottam hogy a gépen lévő videót visszakonvertáltam mp4-re és itunesban a filmekhez behúztam a videót, de utána mégsem láttam sehol a telón a videóm... nem megy még mindig a videó töltés a telóra.
2015. okt. 24. 09:50
 8/14 anonim ***** válasza:
még jó, hogy arra se figyelsz, hogy a saját kérdésed miről szól. eddig fotókat akartál törölni, nem videót rátölteni
2015. okt. 24. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

videó rátöltéshez keress rá, hogy milyen paraméterű videókat tud lejátszani a telefon, vagy keress egy olyan lejátszó programot, amivel más formátumot is le tudsz játszani. általában az ilyen programoknál külön van egy feltöltés opció iTunes alatt, hogy közvetlenül a programba töltsd fel a videót


de minek akarsz telefonon nézni videókat?

2015. okt. 24. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

Mert közben az is probléma. :)

mp4-be kell átkonvertálni azt tudom a gépen lévő videót. Azért akarom, mert pl. a blogunk instagram oldalára szeretnék olyan videókat feltölteni, amit telóval csináltam és most csak a gépemen vannak rajta. (konkrétan)

2015. okt. 24. 19:37
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!