Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Windows Phone 10-ben igazak a...

Windows Phone 10-ben igazak a hírek, hogy végre minden alkalmazás ugyanolyan lesz mint ios-en? Lesz normalis Facebook, instagram, messenger, lesz végre snapchat? A Microsoft vegre együtt dolgozik a google-el?

Figyelt kérdés
Félre értés ne essék, en szeretem a Windows Phone-okat, 930-am van, de amilyen alkalmazások jelenleg vannak, azok mind bugosak, hibásak, hiányoznak belőlük funkciók, néha csak ugy bezarodnak.

2015. okt. 22. 10:50
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Elméletileg november vége-december eleje.
2015. okt. 25. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Egyébként nem Windows Phone 10 lesz, hanem Windows 10 Mobile 😉
2015. okt. 25. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
köszönöm! 😊 a neten mar annyi mindent olvastam, de Sehol nem talaltam errol hivatalos, értékelhető információt..
2015. okt. 26. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
Aki úgy hiszi, hogy normalisan működik a Messenger instagram es Facebook, az téved, vagy egesz egyszerűen nem érdekli, hogy: Messenger: Nem lehet videót küldeni, nem lehet videot fogadni nagy méretben, ezeket nem lehet lementeni, ha képeket akarsz küldeni akkor egyenkent kell kiválogatni őket, ami rohadt sok idő, néha laggol, nem folyamatosak a mozgások az alkalmazasokon belül, rengeteg emoji hianyzik. Instagram: Nem tudsz videot felrakni, a kepszerkesztesenel sok opció hiányzik, mostanaban nem tudok a hashtagekkel keresni. Facebook: Ha bejelol vki nemtudom megnezni a kozos ismerosoket, az eventeknel nem adja ki hogy kik lesznek ott, hányan lesznek ott, mely ismerőseim lesznek ott. Olyan dolgokat ad ki a feed-be amiket valakinek az ismerőse like-olt???!!! Ez igy mi?? Mindhárom alkalmazás nem folyamatos, akadoznak az attunesek, laggol, ritkan de kilép. Máshogy néznek ki mint más rendszerekben, de ez engem annyira nem zavarna ha normálisan lehetne használni őket. Egyszóval egy 20000 forintos szaros android tobb dolgot tud mint egy lumia 930, feletteb idegesítő.
2015. okt. 26. 08:52
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!