Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Moniltelefon használtan....

Moniltelefon használtan. Milyen gondok lehetnek?

Figyelt kérdés

Egy iPhonet fogok venni használtan. (A készülékkel semmi baj nincsen, nem karcos, minden rendben van vele.)

De mik lehetnek a buktatók ?

Mire kell különösképpen figyelni ?

Válaszotokat előre is koszonom :)



2015. okt. 23. 16:57
 1/7 anonim válasza:
0%
Próbáltad már? Lehet ha felmelegedik szar szagú lesz ;)
2015. okt. 23. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

:D :D nem nem próbáltam meg. Csak képek láttam rola.

Mire kell figyelni meg ?

2015. okt. 23. 17:07
 3/7 anonim válasza:
Naggyon sok lehet a lehetőség lehet hogy rá fröccsent neki
2015. okt. 23. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
részletre hozták ki és amint megveszed nem fizetik és a szolgáltató letíltja
2015. okt. 23. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Azt hogyan tudom ellenőrizni vásárlás elott hogy igy van e?

Vagy hogyan tudom megnézni azt?

2015. okt. 23. 19:30
 6/7 anonim ***** válasza:
63%
Miért kell használtan venni telefont? Ėn biztos hogy nem vennék.
2015. okt. 24. 04:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Függ attól hogy kitől veszed és mennyire megbízható a bolt vagy az illető. Azt javaslom, hogy nézz szét az itteni kérdésekben. Volt itt már olyan kérdező, akiért jött a rendőrség mert lopott volt a telefon, kicsengette a sok pénzt és telefon nélkül maradt, ki tudja mi van már vele.. Itt jajgatott (jogosan) hogy mit tehet.

Nézd, rettentő kockázatos amire vállalkozol - nagyon sok buktatója van. egy iphone (v és másik telefon) nem játék. Nem hiszem hogy 10-20ezer ft miatt érdemes kockáztatnod, aki ezekben utazik, egy tapasztalatlan érdeklődőt simán átvág és az életben nem találod meg az illetőt akitől veszed. Még boltok is csinálhatnak ilyet.

Kérdező, pl touch ID jól működik-e, be tudsz-e jelentkezni itunes fiókba? Egyáltalán hogy néz ki az eredeti vs hamisítvány, a majdnem 100%-osan hasonló legjobb klónjához képest (ami zavarbaejtően jó).... Ha nem volt még ilyen telefonod, akkor olyan illetővel menj el ezt vásárolni aki ismeri az ilyen tipikus iphone dolgokat és ő kapsból megmondja a készülékról hogy eredeti v sem, ha az, onnantól lehet figyelni hogy a szolgáltatónál részletre vette-e v sem, papírokat kérni - ha nincs papír akkor szaladj, mert mindig van valami jó kifogás hogy miért nincsenek meg a papírjai, eredeti doboza stb ismerem a meggyőző eladókat.. Sok-sok kérdés volt itt, nézd meg, órákat töltöttem a válaszolásukkal most sajnos nincs ennyi, csak írtam pár dolgot. Sok sikert és gondolkozz mérlegelj.

2015. okt. 24. 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!