Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Szerdán vásárolt telefon nem...

Szerdán vásárolt telefon nem tetszik. Ha visszaviszem, megkapom a vételárat? (Tescoban vásárolt)

Figyelt kérdés
Édesanyám tescoban vásárolt egy telefont, nem kérdezett meg, hogy milyet szeretnék. Ha 48 órán belül visszaviszem, akkor megkapom a pénzt, vagy le kell vásárolnom?
2015. okt. 23. 22:42
 1/9 anonim ***** válasza:
Penzt nem nagyon szeretnek vissza fizetni, sztem ink le kell vasarolnod majd.
2015. okt. 23. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
24%

Szeretnek vagy nem szeretnek pénzt visszaadni, az az ő dolguk. Vissza kell adni a pénzt.

Egyszer egy hibás laptopot vittünk vissza (nem én vettem).

Próbáltak hülyének nézni, de nem hagytam magam. A végére odajött az áruház vezető is. Vele lehetett normálisan beszélni. Visszavette laptopot és visszaadta pénzt.

2015. okt. 23. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Csak ez nem hibás :(
2015. okt. 23. 23:06
 4/9 Norbi658441 ***** válasza:
Én is vettem egy telefont,aztán rájöttem,hogy nincs rá szükségem.Hülyének néztek,pénzt nem akarták visszaadni,de kuponkódot adtak,amit 1éven belül le kell vásárolni náluk.
2015. okt. 23. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Ha nem hibása termék, nem veszik vissza.

Sok ember az üzleteket termékkölcsönzőnek nézi.


Csak internetes vásárlás esetén kell visszavenni a terméket indoklás nélkül.

2015. okt. 24. 02:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
a Tesco eleg liberális ilyen szempontbol, de inkább a levásárlást engedi meg
2015. okt. 24. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Ha a termék nem hibás, akkor semmi sem kötelezi a céget arra, hogy visszavegye akár 3 percen belül is.


A Tesco ilyen szempontból egy nagyon vásárlóbarát cég, ha nem bontottad ki a terméket és megvan a blokkja akkor gyakorlatilag 100% esélyt adok rá, hogy visszaveszik.


Ha kibontottátok az már bajosabb, mert akkor azt ugye már nem tudja visszarakni a polcra.

2015. okt. 24. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

így van, online rendelés esetén él a 14 napos vásárlástól való elállás, de csak abban az esetben, ha a terméket nem vették használatba.


ettől függetlenül próbáld meg, de pénzt szerintem sem látsz, max kupont.

2015. okt. 24. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

"de csak abban az esetben, ha a terméket nem vették használatba. "


Online vásárlás esetén bármikor. Nincs olyan kitétel, hogy nem vették használatba.

2015. okt. 24. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!