Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Megéri megvenni az iPhone 6s-t?

Megéri megvenni az iPhone 6s-t?

Figyelt kérdés

2015. okt. 24. 09:32
 1/3 anonim ***** válasza:
92%
Ha pénztárcád megengedi meg. Én is vennék csak hát $
2015. okt. 24. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
85%
Igazából ez sok mindentől függ... Például hogy valóban kihasználnád az adottságait, vagy csak villogni szeretnél vele (nagyon remélem, hogy az előbbi kategóriába tartozol). A 6S nagyon jó telefon, de bizony a hátulütője az ára, és ez a baj az összes almás termékkel is (ne értsd félre, szerintem teljesen minőségi, megbízható dolog, de ezért az árért más gyártónál 6-szor többet kapni. Én személy szerint csak használtan venném meg, mert így sokkal barátibb az árcédula, de ha a Te anyagi helyzeted megengedi, akkor nyugodtan vedd meg, mert csalódni biztosan nem fogsz. ;)
2015. okt. 28. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
En munkára használom es nagyon meg vagyok vele elégedve, tudom hogy nem hagy cserben, kiszámítható es könnyen kezelhető mellette pedig jol is néz ki. Az anyagi helyzetedet te tudod, az a fontos, hogy neked megérje!
2015. dec. 1. 01:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!