Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Vab egy androidos tabletem,...

MultiLevElTarget kérdése:

Vab egy androidos tabletem, ami meghalt, be sem lehet kapcsolni. Eljut a töltőképernyőig, de csak rezeg és villog és nem tölt be semmit. Mi lehet a megoldás, hogy újra működjön?

Figyelt kérdés

Kezdetben is sok gond volt vele, mivel a belső tárhely nagyon kevés - a rendszeralkalmazások túl sok helyet foglaltak, így nem is tudtam semmi egyéb alkalmazást telepíteni. Elvittem haverhoz, aki rootolta és kiirtott róla feleslegesnek ítélt programokat. Amikor visszakaptam percenként hibaüzenetet dobott fel, hogy valami alkalmazás nem tud elindulni. A beállítások menübe be sem tudtam lépni, szintén alkalmazás indulás miatt állt meg. Újraindítás után már teljesen halott volt, a fent említett tünetek akkor jöttek elő. Mit tegyek? Megoldható házilag, vagy vigyem szervízbe? Kérem csak az írjon, aki érdemi választ is tud adni! Köszönöm!

(A teblet tipusa: Prestigio Multipad 7.0 Prime Duo 3G PMP717083G_DUO)



2015. okt. 24. 11:02
 1/1 anonim ***** válasza:

Meg lehet próbálni egy hard reset-el visszaállítani a gyári állapotra.


[link]


Ha ezzel sem sikerül életet lehelni belé akkor szerviz, de a rootolás miatt az esetleges garancia ugrott.

2015. okt. 25. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!