Lg g2 vélemények?

Figyelt kérdés

Karácsonyra telefont szeretnék venni...

Sokat gondolkoztam az lg g2 es g3 -om között és jelen állás szerint a g2-re hajlok inkább, bár ez még változhat.

Azért gondoltam a g2-t mert annak csak full hd kijelzője van a g3 2k-s kijelzőjével szemben. Úgy gondolom hogy a full hd kijelző is bőven kielégíti az igényeimet, plussz a g3 kijelzője miatt leírások szerint pillanatok alatt felforrósodik es találhatók benne kissebb laggok , hiszen nem egyszerű dolog annyi pixelt megmozgatni , illetve az aksiját is zabálja rendesen.

Javítsatok ki ha tévedek, nekem soha nem volt ijen telefonom én csak fórumokról tájékozódtam.


Ti meiket ajánlanátom?

Volt valakinek g2 vagy g3 -a?

Tapasztalat? Vélemény?


Előre is köszönök mindent..:)!



2015. okt. 24. 13:01
 1/4 anonim ***** válasza:

nekem és a fiamnak G2, a nejemnek G3 van..

a G2 pont elég mindenre, a G3 csak a barátnők bosszantása miatt kellett. egyébként a leírások hazudnak..nem forrósodik, nem akad, mozgatja a pixeleket rendesen, és nem térdel le az akksi sem..


szóval nagyon jó a G3, minden benne van, amit ma, és még évekig elvárunk egy telótól..


azzal együtt a 32gB-os LG G2 a legjobb választás.. megéri az árát, bőven hozza amit elvárunk..

a kérdésre válaszolva: a G2 baromi érzékeny optikával rendelkezik, nagyon ritka az a helyzet, amikor kell a vaku..

nagy ötlet a duplakoppos indtás, mégnagyobb találmány a hátsó gomb..oldalt semmi.

ma már minden csúcstelefon ki van találva, csak pénztárca kérdése...

az sem igaz, hogy a fix aksi hamar letérdel..

G2-ben már benne van minden, amit elvárhatunk..NFC,GPS,net lehetőség, wifi, elöl-hátul kiváló kamera, videó.. ha veszel hozzá szelfibotot, tiéd a világ..


szóval G2-t vennék ma is, ebben még van alsóhangon is öt év, aztán meglátom..egy baj van...aranyszínűt vettem, és nem tetszik...

2015. okt. 24. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Lg g3, mert azt tovább támogatják, ezt például még az android marshmallow-ra (6.0) de a g2-t már nem.
2015. okt. 25. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Figyelj, szerintem mindenképpen G2. Most nekem is az van, tavaly karácsonykor vettem :) és azóta semmi baja. Teljesen jól behoz mindent, a full HD kijelző eszméletlen, a tárhelye rengeteg szerintem. Vagyis nekem sok. 3000 képem van, 20 alkalmazás, és még mindig csak a felét használtam el. A hangja is tökéletes, a videoszerkesztő program nekem különösen tetszett. Meg hát a 13 MP kamera, az valami csodálatos... Imádom. Ráadásul a hátul lévő gombok is teljesen praktikusak. Az elején elég nehéz volt megszokni, hogy mindig hátul nyomkodjak, de 1 hónap után tökéletesen meg lehet szokni. Az is nagyon tetszik (mindezek mellett :D) hogy a széle és a képernyő között alig 1 vagy 2 mm van, tehát nagyon széles a képernyő... Videók nézésére totálisan alkalmas. A telefon mérete is jó szerintem mondjuk én mindig is vonzódtam a nagyobb telefonokhoz, és azért a G2 se egy kicsit telefon. Szóval mindenképpen G2. Ugyan a G3 is jó telefon, de nagyon sokat laggol, melegedik. Ismerősömnek van olyan, csak a baj van vele. Szóval... :)
2015. okt. 25. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nekem g3-am van, a g2-t nem ismerem.

Nem vagyok megelégedve a telefonnal, sokszor szokott laggolni, felmelegedik néha. Hosszútávra terveztem, de jövőre már le lesz cserélve. A kamera nagyon szép, de az is be szokott laggolni, főleg snapchaten, szóval nem, én nem ajánlom ezt a terméket.

2015. okt. 26. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!