Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Samsung Galaxy S6 vagy Note 4?

Samsung Galaxy S6 vagy Note 4?

Figyelt kérdés

Telefonvásárlás előtt állok, és e között a két készülék között vacilálok.

Papíron kb ugyan azokat tudják.

Esetleg számottevő különbségek? Üzemidő? Kamera? Kijelzőn észrevenni a ppi különbséget? Tapasztalatok?



2015. okt. 25. 16:35
 1/8 anonim ***** válasza:
Aki szemmel látja a ppi különbséget, hát az.. az bizony nagyszerű! Főként a kijelző méretét illetve a note előnyét (stylus pen) vedd figyelembe vagy esetleg nézz youtube-on comparisont.
2015. okt. 25. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

samsung galaxy s6om van!

tapasztalataim:

az akksija jól bírja,de ha le is merül gyorsan feltöltődik!

legtöbbször gyors!

hátránya: nem levehető a hátlapja ami ezek érdekében nem kivehető az akksi.

1hete van meg és ebben az 1 hétben 2szer lefagyott! ami elég baj mert amennyi pénzt elkérnek érte igazán nem kéne lefagynia!

2015. okt. 25. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Lefagyott? o.O

Na hát azt mondjuk pont nem várnám...

2015. okt. 25. 16:52
 4/8 anonim ***** válasza:
Hát igen én se vártam volna tőle!:/
2015. okt. 25. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Hát eddig tulajdonképpen minden a note mellett szól. Főleg üzemidő kérdésében, de azért szívesen várok egyéb tapasztalatokat is. :)
2015. okt. 25. 17:05
 6/8 anonim ***** válasza:
Nekem s6 edge plus van már 3hete de még egyszer sem fagyott le tökéletes kijelző aksi tökéletes gyorsan feltölt. Imádom . Azért mondom hogy ezt vedd meg mert a procija jobb mint a note 4nek nem melegszik mig a not néha igen meleg volt
2015. okt. 26. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Nyilván, ha tehetném egy mostani csúcskészüléket választanék.

Azért adtam meg ezt a két lehetőséget mert kategóriájukban (főként ár) a legjobbnak ítéltem őket, egyéni tapasztalatokat viszont szívesen látok.

Azért köszönöm a választ. :)

2015. okt. 27. 01:09
 8/8 anonim ***** válasza:
hali. nekem note 4em van és számottevő problémát nem tudok róla írni. gondolkodtam a cserén én is mert az s6 edge+ nagyon tetszik, de úgy vagyok vele, hogy majd ha lesz s7 vagy vmi ilyesmi akkor váltok, mert nem gondolom, hogy akkora különbség lenne a kettö között leszámitva a dizájnt meg persze a benchmark teszteken elért pontszámokat. de a jelenlegi alkalmazásokban, játékokban nem hiszem h nagy változást lehetne észrevenni használat közben plusz a kijelzöjük is eléggé hasonló. ppiben szinte egyezik, talán az s6edge+nak nagyobb a fényereje egy picit. az egyetlen hátrány (nekem a qualcomm procis verzió van nemtudom h az exynosos melegszik-e) hogy nagyon hamar felmelegszik ha töltőn van bízom benne hogy nem a telefon hibás. Ja meg játékok közben is néha tojást lehetne rajta sütni ha nem dobom le energia takarékos módba. de nyilván 2700mhz hütés nélkül termeli a hőt, csak elég kellemetlen ha kb 70-80fokos és kapsz egy bejövö hivást...nemtudod a füledhez tenni. ez nagy hibája. de ezen kivül az elmult 8 honap hasznalat alatt még csak le sem fagyott ami óriási dolog. az s4emről sajnos ez nem mondható el, az szarrá fagyott meg mindent csinált amit nem kellett volna.
2015. okt. 27. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!