Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Samsung Galaxy J5 vagy iPhone 5s?

Hubeyka kérdése:

Samsung Galaxy J5 vagy iPhone 5s?

Figyelt kérdés
Új telefont akarok vásárolni és nem tudom,hogy a kettő közül melyik legyen...Ugye az almások az iPhone-t és a droidosok a samsungot szeretik...de most kérek egy őszinte véleményt...

2015. okt. 24. 12:08
 1/4 anonim ***** válasza:
80%
Rengeteg telefon megfordult már nállam, tesztelésre, illetve az említett kettő is. iPhone 5S-t ajánlanám inkább.
2015. okt. 24. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
80%

Őszintén.

Az az androidos telefon amiben nincs 2 gb ram az aktívabb használat mellett be fog lassulni.1,5 giga rammal még nem volt tapasztalatom de én akkor is az 5s-t ajánlom.

2015. okt. 24. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Én is inkább iOS párti vagyok...Nekem most van egy iPad Air 2-őm és azon tapasztaltam,hogy milyen csodálatos is az iOS. Június óta használom az iPad-et,de még egyszer se,soha se laggolt/fagyott le...Ellenben van egy LG G3-am..jó teló csak már meguntam a droidot és a sokszor is laggol
2015. okt. 24. 12:24
 4/4 anonim ***** válasza:

Egyértelmű hogy 5s.

De árban is sokkal drágább.

2015. okt. 24. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!