Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Az iPhone6 plus, Samsung vagy...

Az iPhone6 plus, Samsung vagy a Sony telefon a jobb?

Figyelt kérdés
új telefont szeretnék venni magamnak de nem tudom eldönteni hogy megéri e iPhone-t (6 Plus , 6S, 6S plus) venni vagy a Samsung és a Sony telefon elég lenne-e. Nem munkához kell, csak a régi Samsungom tönkre ment, és le akarom váltani . Milyen telefont vegyek?

2015. okt. 25. 18:38
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
20%
iPhone ! Sony-t ne vegyél ! A barátnőmnek olyana van , és HETENTE szervízbe kell vinni ! Tehát én az iPhone vagy a Samsung pártjára állok !
2015. okt. 25. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
köszönöm
2015. okt. 25. 18:58
 3/12 A kérdező kommentje:
és a BlackBerry telefon jó , vagy nem ?
2015. okt. 25. 19:00
 4/12 anonim válasza:
21%

Galaxy S6, fele annyi mint az ájfón, de cserébe kétszer annyit tud.

az ájfón csak presztízs telefon, ott nem a tudást fizeted meg, csak azt, hogy ha ilyen telefonod van akkor teljes értékű embernek számítasz -mint ahogy ezt az ájfón tulajdonosok sugallják.

ja és majd mindjárt jönnek az ájfónisták, és jól leugatnak engem, hogy me' má' milyen jogon képzelem ezt, hogy fikázom ezt a telefont :D

2015. okt. 25. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
köszi szépen ! :D
2015. okt. 25. 19:15
 6/12 anonim ***** válasza:
73%

Na akkor megmondom én mi a helyzet:


Az iPhone egy rakás sz.r, de költhetsz rá 300 ezer forintot. Hozzáértők nem vesznek iPhone-t, legfeljebb egy elkényeztetett nyolcadik osztályos plázap.csa, a hozzá illő hátlappal.


A Samsungnak bib.sszottul erős hardvere van, de elég instabil. Ha gépre csatlakoztatod, már az megterhelő feladatnak bizonyul a legtöbbnek, plusz a leghülyébb szoftveres hibák nagy választékban találhatók meg rajtuk.


A három közül egyedül a Sony jó. Sony telefonban én még nem csalódtam. Olvass utána, és rájössz, hogy miért jobb a felsoroltaknál.


BlackBerry? A BlackBerryvel vigyázz, nem az aminek látszik. Nem biztos hogy arra való, mint amire te használnád...

2015. okt. 25. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
41%
+1 az utolsónak.
2015. okt. 25. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
63%
Google Nexus -> Stock Android, legfrisebb op., gyors és erős.
2015. okt. 26. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Sony z5/z5 premium/z4/z3.Ezek közül válassz.Az iphone nem jó, a samsung bár hardveresen nem rossz, de a menürendszere meg minden eléggé pocsék és instabil (ahogy előttem elmondták).A sony pedig hardveresen jó a felső kategóriában és a kamerája a legjobb (jelenleg a legjobb a z5 sorozat kamerája)És még vízálló is, bővíthető stb.Ahogy meg az első mondta...Ne higgy neki, már máshol is láttam ezt a hazug kiírását.
2015. okt. 26. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Az iPhone jó telefon, csak Magyarországon nagy adót, meg vámot kell fizetni rá. + Fizetés a nullán van.


Külföldi fórumokon nem ócsárolják ennyire, sajnos a pénz csak úr...

2015. okt. 26. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!