Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Ez mennyire gyors net wifin...

Ez mennyire gyors net wifin keresztül telefonnal mérve?

Figyelt kérdés
Ping:21 download:20,71 upload:4,08
2015. okt. 25. 19:27
 1/5 anonim ***** válasza:
Átlagos, nálunk is ilyen szolgál már vagy 3 éve, néha torrentezek, töltögetek, szerintem teljesen elég.
2015. okt. 25. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Akkor az miért van hogyha le akarok tölteni valamit az app storeból az több percet vesz igénybe?
2015. okt. 25. 19:33
 3/5 anonim ***** válasza:
Valszeg terhelve vannak a szervereik, ez nem a te hibád. Vagy csak szimplán korlátozzák a letöltési sebességet. Nem vagyok túl imformálódott az Apple szervereihez.
2015. okt. 25. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Akk. szerinted nem a nettel vagy a telefonnal van a gond?
2015. okt. 25. 22:15
 5/5 anonim ***** válasza:
nem...nálam is ilyen, bár nálam meg alkalmazásfüggő. az excelt például nagyon lassan tölti le, múltkor mikor újból leszedtem, vagy 2-3 óráig töltötte, pedig ~500 mega körül van...mással nem nagyon van gondom.
2015. okt. 25. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!