Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Megvegyem így a mobiltelefont,...

Megvegyem így a mobiltelefont, vagy inkább ne?

Figyelt kérdés

Az eladó csak egy gyári fotót töltött fel a telefonról, viszont nagyon jó áron adja, és nyomkövetéssel adja fel a postán, ezzel biztosítva hogy ne vesszen el. Megkérdeztem telefonon, hogy az árult mobiltelefon milyen állapotban van külsőre, azt mondta, szinte ugyanolyan jó állapotban van, mint a képen lévő.

Rendeltetek már úgy, hogy a termékről nem volt saját fotó? Nekem az ár miatt megérné kockáztatni, de kíváncsi vagyok a ti tapasztalatotokra hasonló hirdetéseknél.


2015. okt. 26. 10:11
 1/3 anonim ***** válasza:

így nem szabad semmit sem venni.

a nyomkövetés nem azt biztosítja, hogy ne vesszen el..

a "szinte ugyanolyan", az már biztos, hogy nem ugyanolyan..


ha van kockáztatni való pézed, akkor viszont egy próbát megér...az esély 50%..

2015. okt. 26. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

"Nekem az ár miatt megérné kockáztatni,"

Azt ugye tudod, hogy a "kockázat" nem azt jelenti, hogy esetleg karcos lesz a telefon, hanem azt hogy futhatsz a pénzed után. Ez, hogy nem mutatja meg a készüléket és persze nagyon csábító az ár, ez így kockázatos. Persze ha egy SE T610-et veszel, az még beleférhet az "egyszer élünk" filozófiába :))

2015. okt. 26. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Mi az a SET 610?
2015. okt. 26. 20:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!