Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért indul újra a telefonom...

Miért indul újra a telefonom ha be van kapcsolva a mobilnetem? (többi lent)

Figyelt kérdés
Telenor mobilinternetem van és bizonyos helyeken ha bekapcsolom kb fél percenként újraindul a telefonom. Másik telefonnal is kipróbáltam, hogy beleraktam a kártyámat és ugyan úgy újraindul. Be mentem egy üzletbe, kicserélték a kártyám de ugyan azt csinálja. Segítsetek légyszi!
2015. okt. 27. 12:33
 1/3 anonim ***** válasza:
mert andriod, selejt rendszer cseréld le
2015. okt. 27. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Miota van meg ez a telefonod? Ha uj az eleg nagy baj de ha mar elmult 1 eves es samsung akkor nem csodalkoznek (megsugom tobb samsungom is volt es 1 ev utan mindegyik sz@rakodott)
2015. okt. 27. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Igen, samsung és több mint egy éves de másik telefonba rakom a kártyát akkor is ezt csinálja. :/ Mindegy úgyis mostanában terveztem lecserélni de azért nem bántam volna ha addig normálisan működött volna.
2015. okt. 28. 12:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!