Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Új telefont szeretnék venni a...

Új telefont szeretnék venni a régi helyett. Kinéztem magamnak a HTC One M8-at. Megéri megvenni? Jó telefon?

Figyelt kérdés
Néztem oldalakon a tudását és elég sokat tud szerintem...mi a véleményetek?:))

2015. okt. 27. 15:48
 1/7 anonim ***** válasza:
Megéri. Vannak ennél jobb telefonok, de ha ez tetszik... Magasabb az ára, mint a tudása. Ennek ellenére korrekt kis ketyere. És megbízható is.
2015. okt. 27. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Milyen nagyobb tudású telefonok vannak,ami megéri az árát és nem kerül olyan sokba?
2015. okt. 27. 17:25
 3/7 anonim ***** válasza:
Például a Huawei P8 Lite. 70 ezer forintért Nyolcmagos (!) processzort, kiváló szoftvert, átlagon felüli kamerát és számtalan extrát kínál. A jelenlegi ár-érték bajnok.
2015. okt. 27. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
A samsung galaxy s sorozat tényleg nem jó? A másik variáció a samsung galaxy s5 mini lett volna...
2015. okt. 27. 19:13
 5/7 anonim ***** válasza:
A Huawei P8 Lite lényegesen jobb, mint az S5 Mini. A Samsung nem a legmegbízhatóbb gyártó. De dönts ahogy szeretnél.
2015. okt. 27. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
a samsungot akkor hagyom...most is azom van és hááát hogy őszinte legyek eleg sok gondom van vele azértis szeretném lecseréli...köszönöm a válaszokat:))
2015. okt. 27. 19:39
 7/7 anonim ***** válasza:
Egy középkategóriás telefont ne akarjatok már bebeszelni egy felső kategóriás helyett. Az M8 az egy prémium minőségű felső kategóriás cucc. Az lehet, hogy a P8 Lite 8 magos, de az a nyolc annyit nem ér, mint a One-ban 1 mag. A grafikus gyorsítóról ne is beszéljünk. Aztán ugye ott van a kijelzo: nem egy kategória. Adat kommunikációban is jobb. Támogatásban is. Gyakorlatilag semmiben sem jobb. A vetélytársai annak idején a Z2 volt (nekem is ez van több mint egy éve) a Galaxy S5 ami szerintem nem volt rossz, az LG G3 ami akkor akadós volt, de mára az egyik legjobb, és a P7 ami kuka volt és most is az (ezekhez viszonyítva). Ha az M8-át választod, akkor arra figyelj hogy van M8s, amiben gyengébb a hardware, de sokkal jobb a kamera.
2015. okt. 28. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!