Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Ti mit csinaltok a regi...

Ti mit csinaltok a regi telefonotokkal, mikor ujat vesztek?

Figyelt kérdés
Eladjatok, elrakjatok egy fiokba, vagy oda adjatok vmelyik rokonnak esetleg? Milyen gyakran vesztek ujat?

2015. okt. 4. 23:04
 1/3 anonim ***** válasza:

Attól függ.

Egy mindig jó tartaléknak is, de van olyan telefonom, amit egyáltalán nem érné meg eladni, pár ezret ha adnának érte. Azt azért tartottam meg, mert elég elegáns és szerettem is, pedig már van vagy 8 éves a kiadása.

Általában az okostelókat eladom, annyival is kevesebbe fáj az új.

2015. okt. 5. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Mindenre volt már példa, a helyzettől függ. Lapul a fiókunkban egy ősrégi Motorola, ami már párszor nagyon jól jött. A lecserélt androidos telefonjainkat eladtuk; semmire nem tudtuk már használni, de az a kevés pénz amit kaptunk értük, jól jött. A Lumia-nkat most cseréltük újabbra. Mivel a régi telók is nagyon jól működnek, családtagoknak adjuk.

Kb évente cseréltünk eddig telefont.

2015. okt. 5. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Helyzettől füghően, pld a regi arc s-emet odadtam a tesomnak mai napig hasznalja fe mar keregeti a z1 -emet,hogy jatszhasson, ugyh most akarok venni egy z5-öst vagy oneplus 2 -őt nemtudom ez megy a tesomnak, előtte volt egy xperia sp azt nemszerettem azt eladtam, de pld az arc s-t megtartom es probalgatom rajta a főzött romokat, annyira ar alatt vettem, hogy nem lenne erdemes eladni az a par euro, hogy van-e vagy nincs mindegy es dizajnra nekem is tetszik
2015. okt. 27. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!