Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Van olyan alkalmazás androidra...

Van olyan alkalmazás androidra, ami időközönként kitilt az androidos telefonomból?

Figyelt kérdés
Úgy, hogy pl beállítom, hogy 8:00-tól 8:50ig és utánna meg 9:00-tól 9:50-ig. És ezt minden napra külön-külön.

#kitiltás #telefon osztalytarsnal
2015. okt. 28. 18:32
 1/4 Budwa ***** válasza:
miért nem teszel rá egy zárat, csomó zár van. arcolvasás, jobbaknál ujjlenyomat,3x3-as huzogatós, pin kódos. A jobb telefonok képesek vendég üzemmódra is, hogy más feloldó kód kell a vendéghez és más a rendes módhoz. Vendégbe meg azt állítasz be amit akarsz, azt látja, amit te engedsz. Keress képernyőzár alkalmazásokat inkább, szerintem többet ér, mert hogy ilyen alkalmazás legyen... nem hiszem. nem is igazán értem, miért akarod ezt a dolgot és miért pont ezekben az időkben?
2015. okt. 28. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
De nekem azert kellene ilyen telefon, mert maskep nem lehet kivenni az osztalytarsam kezebol a telefont. Ma is szinte elvetette...
2015. okt. 28. 19:06
 3/4 anonim ***** válasza:

oda se kell neki adni...sose értem az ilyen dolgokat.

ha lekódolnád akárhogyis, akkor meg úgyis lenne akkora paraszt, hogy addig próbálkozik, amíg le nem blokkolja az egész telefont...utána meg ha épp a net se volt bekapcsolni, akkor mehetsz haza, és reset...

2015. okt. 28. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Budwa ***** válasza:
ba**d pofán úgy, hogy eleredjen az orra vére... meg van oldva az alkalmazás. nem is értem mit gondol magáról a gyerek. hihetetlen emberek vannak. védd meg magad, mégha verekedni is kell. sajnos ilyen emberek ellen csak ez használ. old meg
2015. okt. 29. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!