Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Samsungok kozul meik a legjobb...

Samsungok kozul meik a legjobb telefon? Nekem olyan kene ami eleg nagy jo kepeket csinal! Samsung G530 Galaxy Grand Primeot akarok szerintetek az jo vagy van valami jobb is?

Figyelt kérdés

2015. okt. 28. 21:23
 1/5 anonim ***** válasza:

Ilyen árkategóriában nem hogy Samsung-ot, de androidos telefont sem vennék.


Egyébként a Samsung honlapján megtalálható az okostelefon kínálatuk, benne olyan, teljesen ismeretlen és agyon nem reklámozott telefonokkal, mint pl.: Samsung Galaxy S6 edge+ (én is egy könyvtárban olvastam róla), ami nagyobb is, mint a kérdésben említett készülék, és jobb képet is csinál.

2015. okt. 29. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

a jelenlegi legjobb a galaxy S6, ettől még elegánsabb az S6 edge...mondjuk az edgéért nem adnék 230e forintot, pedig ájulásig szép telefon..az S6 199e forintért is húzós, de szép, és mindent tud..szerintem veri a Sony szép telefonjait..


tehát villogni is jó az S6...az alma nem olyan szép..

2015. okt. 29. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 pc_gamer válasza:
Samung Galaxy A7 nekem is olyan van gyönyörű képet csinál!!
2015. okt. 31. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Lengyel Emese válasza:
Samsung hiába márka név és allitólag naggyon jó telefon ezzel nem értek egyet. Mert az s6 S6+ s6 adge se kiváló és az új samsungok. Pl. Grand prime is tökéletesen szép képet csinál. De pl. Az én primom fél év után kukába való volt.... tehát attol h 160 ezer felett van egy telefon még nem biztos hogy jó. Mert mindnenk van valami szoftver hibája csak nem egyből lesz érzékelhető.
2015. nov. 2. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Utolsó...


Szóval az alapján ítélsz meg egy telefont, hogy egy jóval olcsóbb készülék mit tud?


Ez alapján minden szuperszámítógép sz*r, hisz pista bá' gépén fagy a windóz 98...

2015. nov. 5. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!