Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » A sima iphone 6 szerintetek...

A sima iphone 6 szerintetek mennyire tartja majd az árát? 2 évre előre megéri venni?

Figyelt kérdés
2 éves hűségidő lejárta után a szolgáltatómnál tervezek olcsóbban (összesen 170 ezer, 22 havi 7900) egy iphone 6 telefont venni. Szerintetek a 22 hónapos futamidő végéig még ugyan ilyen jó telefon lesz? Megéri? (6s-re sajnos nincsen keretem). Mire lejár a futamidő kijön a 7s is. Kérlek írjatok sokan, a napokba tervezek elmenni, csak félek kicsit a kötötségtől.

2015. okt. 29. 08:11
 1/8 anonim ***** válasza:
78%
Ilyen alapon soha nem vennél,ert mindig jön újabb
2015. okt. 29. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:

Nem,addigra már lesz a 6S is normális árban és lesz 7 is.


(Nyugodtan pontozz le,de drága telefonra költeni,hülyeség,pláne részletre azaz hitelre.)

2015. okt. 29. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
73%

Telefont nem vesz az ember befektetésként, ne is úgy gondolj rá. Nagyon sokat veszít az árából (szándékosan nem értéket írok), akár 60-70%-ot is.

Ez egy használati eszköz, cégeknél 3 év alatt 0-ra kell írni az értékét.


Ennek tudatában válassz készüléket.

2015. okt. 29. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Nem úgy gondoltam hogy befektetés, vagy ilyenek. Csak elromrott a mostani telefonom (iphone 5) garancia már lejárt. És mivel nincsen nagyon pénzem feleslegesen 100+ ezer, azért gondoltam a hitelt. Köszönöm Egyébként elgondolkozom csak a helyzetemből adódóan ez adott sajnos:(
2015. okt. 29. 09:13
 5/8 A kérdező kommentje:
Egyénként a 6s mivel jobb?
2015. okt. 29. 09:14
 6/8 anonim ***** válasza:
Processzor,kamera és a 3D touch.
2015. okt. 29. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

így van, pont ez a baj, hogy addig kijön 2 generáció is, és árkülönbség meg jócskán van az 5S és 6 között, be kell ismerni, hogy a 6 ára még mindig nagyon a realitás fölött van(persze ezt az okozza, hogy az 5S is még mindig a piacon van). ha az 5S-t kivezették volna, akkor olyan 140-150ezernek kellene lennie a 16 gigás i6 árának.


azt az árat tartaná akár másfél-2 évig is, esetleg egy 10ezres csökkenéssel, de így semmiképp.


másik dolog pedig az, hogy az én 64 gigás i6-om függetlenül került 180e-be nemrég, angliából hozva, tehát ahhoz képest a 170-es végösszeg elég sok, ráadásul, hogy cserébe lesz egy hálózatfüggő telefonod.


de ahogy az első is írta, ilyen alapon soha semelyik sem fogja megérni neked.

ha viszont azt nézzük, hogy te 22 hónapnál tovább tervezel vele, mondjuk 3-4 évre, akkor annyi idő alatt szerintem megszolgálja az árát, bár persze nem annyira, mint mondjuk egy 5S, amit most használtan megveszel 100ért, és 2 év múlva meg eladod 75ért, ha mondjuk független, és jó állapotban megmarad kívül-belül.

2015. okt. 29. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Drága telo nagy értékvesztéssel, üzletileg tuti nem éri meg.
2015. nov. 1. 05:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!