Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mit ajánlotok? Xperia Z3 vagy...

Mit ajánlotok? Xperia Z3 vagy iPhone 6 (sima 6 nem S) Van egy Z3 compact a családba, szépen teszi igazából a dolgát, viszont ismerősömnek van i6-ja ami meg szélsebes és mondása szerint megbízhatobb mint a droid, vélemények?

Figyelt kérdés

2015. okt. 4. 18:44
 1/3 Akos9909 válasza:
Én mindenképp iPhone 6-ot vennék a helyedben, de attól függ mire kell. Ha csak használni akarod úgy, hogy azt egyszer amikor megvetted beállítottad és többet nem akarsz a beállításokban turkálni állítgatni vqgy épp valamit testreszabni esetleg modolni rajta akkor egyértelműen az iPhone. Egy Androidot olyannak ajánlok aki szeret foglalkozni az ilyennel. Igaz én is csak egy átlagos 16 éves vagyok aki csak szimpllán sokat olvas "azinterneton". Sok sikert a vásárláshoz. Ha utána kérdésed van dobj rám egy üzit és segítek, elég jól ismerem mind két platformot.
2015. okt. 4. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Valószínű z iPhone 6 mellett döntök, de ez még holnap elválik :)


ui.: Dancsó Péter megengedte?

2015. okt. 4. 19:33
 3/3 anonim ***** válasza:
Vegyél egy Z5-t.
2015. okt. 5. 05:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!