Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hol tudok egyedi telefontokot...

Hol tudok egyedi telefontokot csináltatni?

Figyelt kérdés
13 éves lány vagyok, apának szerettem volna ajándékba egyedi tokot csináltatni. Mivel még gyerek vagyok, nincs sok pénzem szóval valami olcsó kéne. A pitbullcase.hu-t néztem, viszont nyilvánvalóan nekem nincs bankkártyám, ezért csak utánvéttel tudnék fizetni, viszont így még 890 Ft szállítási díj hozzájön, és így már nagyon sok.

2015. okt. 31. 08:45
 1/3 anonim ***** válasza:
Olcsón sajnos nem fogsz találni egyedi tokot.
2015. okt. 31. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

[link]


Nézd meg itt.


Ott, ahol, egyedi fotós bögréket, egyebeket gyártanak, minden további nélkül tudnak telefontokra is képet tenni, nézz körül esetleg a városban, ahol élsz, és személyesen is tudod intézni. A Tesco üzletsorán is szoktak lenni ilyenek.

2015. okt. 31. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Dorisztokracia válasza:

Úgy egyszerűen megoldhatod, ha veszel egy átlátszó tokot kinyomtatod megfelelő méretbe a képet, majd kivágod a kameránál.Belerakod a tokba és kész is.Igaz, ez nem mutat olyan jól,de nekem bejött és legalább még egyedi készítésű is.

Ui.:Még több papírt is nyomtathatsz és vághatsz ki, hogy utána tudja őket cserélgetni. Remélem érthetően leírtam.😊

2016. nov. 28. 06:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!