Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Az Samsung Galaxy A5-el lehet...

Az Samsung Galaxy A5-el lehet egy adott oldal linkjét másolni, és elküldeni, pl messengeren?

Figyelt kérdés
Úgy értem , hogy van egy oldal, aminek a linkjét szeretném elküldeni valakinek pl messengeren. Képes erre a telo? Mert pl nekem lumia 520 van, az nem tudja a tesóm iphone-ja igen, tudom kicsit más kategória :)

2015. okt. 31. 12:34
 1/5 anonim ***** válasza:
Milyen böngésző? Chromban, Firefoxban, Operában van lehetőség egy oldal közvetlen megosztására.s
2015. okt. 31. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Chrome. bocs.
2015. okt. 31. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Nem kifejezetten megosztani szeretném, hanem pl: a linket szeretném bemásolni a messenger chat ablakába. Ez lehetséges ezzel a telefonnal. MInt a laptopon a másolás-beillesztés funkció.
2015. okt. 31. 21:56
 4/5 anonim ***** válasza:

Megosztás után kiválasztod, hogy a Messenger programban akarod megosztani, és utána, hogy kivel.


Egyébként vagy dupla kopp vagy hosszan nyomva tartás a linken, és elő kell jönnie a másolás lehetőségnek, majd hosszan nyomva a beszélgetésben és beillesztés.

Nálam így van, de nem samsungom van, de ott is biztos működik így.

2015. okt. 31. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Ez tudomásom szerint egyáltalán nem telefonfüggő. A böngészőnek fent van a léc ahova írni lehet. Ha azt kijelölöd, akkor kiadja a lehetőségeket: másolás, kivágás... És innen oda illeszted be ahova csak akarod. /A5 tulajdonos/
2015. nov. 3. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!