Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Tudtok olyan helyeket ahol...

Tudtok olyan helyeket ahol max 145. 000Ft-ból tudok venni egy SAMSUNG Galaxy S6 EDGE-t?

Figyelt kérdés
Nagyon régóta szeretnék egy ilyen telefont és ennél nem nagyon akarok többet rászánni.

2015. okt. 30. 22:33
 1/5 anonim ***** válasza:

Használtan:


[link]


Új:


[link]

2015. okt. 30. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

32 GB fehér 164-ért van a belvárosban, ettől olcsóbb új készülék garanciával, bontatlan csomagban nem létzik..



szerintem.

2015. okt. 31. 04:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

[link]

én ezen az oldalon találtam 154.180 Ft-ért de ezt még sokallom :/

2015. okt. 31. 12:32
 4/5 anonim ***** válasza:

Bocs, de 150k körül már nem mindegy az a pár ezres? Amit találtál, az garanciális, magyar menüs, teljesen oké.

Ha vársz még egy kicsit, gondolom, lejjebb fog menni az ára...

Egyébként a gyerek kiszállítással együtt 80 ezerért vett LG Flex 2-t az ebay-en, vadiúj, kártyafüggetlen, szuper. Itthon most kb. a duplája, érdemes nézegetni ott.

2015. okt. 31. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Csak hát ugye nekem most jelenleg 135000Ft-m van és valószínűleg sokáig nem kapok többet,mert fizetni kell a lakbért,meg a kaját.Így is a szüleim pótolnák egy tizessel de még így sem elég.Gondolkodtam már az iphone 6-on is mert az elvileg hamar lentebb fog menni csak az a baj hogy azt a készülekt nem nagyon ismerem,ottvan az az 1Gb ram kérdése is hogy vajon elég lene?
2015. nov. 1. 00:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!