Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Microsoft Lumia 640-et,735-öt...

Janos7794 kérdése:

Microsoft Lumia 640-et,735-öt vagy Huawei Honor C4-et érdemesebb venni?

Figyelt kérdés
Kb 50 ezer Ft-os kategóriában szeretnék korrekt okostelefont vásárolni. Eléggé megtetszett a WP-oprendszer, ezért leginkább a Lumia 640 felé hajlok. Mik a véleményeitek, esetleg tapasztalataitok ezekkel a telefonokkal kapcsolatban?

2015. okt. 31. 16:12
 1/7 anonim ***** válasza:
Androidtól már rég megváltam, így nem tudom hogy mi a helyzet most az új telefonokkal (van-e már normális support, laggol-e még bizonyos idő után, stb.) Lumiara váltottam két éve és nem bántam meg. Körülöttem sokak vettek 735-öt és 640-et is, ár-érték arányban elég jó cuccok. Szerintem egyikkel sem járnál rosszul (Honor C4-el sem)
2015. okt. 31. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Én is a Lumia 60 és a Honor 4C között vacillálok.

Volt androidos telefonom 2 éve, (2.3.4 verzió) és szinte használhatatlan lett 1 év után, úgy belassult. A gyári visszaállítás se segített.

Ezután vettem egy 520-at, ami szépen működött idáig. Sajnos betört a kijelzője és kijelző csere után, ha újraindítom a telefont, nem mindig működik az érintőpanel. Volt hogy 1 órán keresztül aksi ki-aksi be játékot játszottam, mire egyszer csak hajlandó volt érzékelni.


Igazából azért nem tudok dönteni, mert a wp egy stabil rendszer, de a nem gyári appok nagy része nincs optimalizálva. Ott van például a Messenger, talán ez a legrosszabb. Androidon legalább működött normálisan (3 éve is). Viszont az android nem arról híres hogy hosszú távon stabil marad, mint ahogy meg is tapasztaltam. Tökön szúrnám magam ha 8 magos processzorral és 2 Gb rammal elkezdene laggolni.



Ha nem látom meg ezt a kérdést, nagyjából ugyan így kiírtam volna én is.

Írd meg, akárhogy is döntöttél, mert érdekel.

2015. okt. 31. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Én is a Lumiára szavazok, azzal nem lehet melléfogni.
2015. okt. 31. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
0%
Honorc4 win telefont nem kell többet .
2015. nov. 1. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Igazából még nem döntöttem. Az androidból eléggé kiábrándultam a folyamatos fagyások, laggolás miatt(SGS3). Valószínűleg a 640 lesz, mivel a 735 nem nyújt annyival többet, hogy 15 ezerrel többet fizessek érte (nincs szükségem a selfie-kamerára).
2015. nov. 1. 11:43
 6/7 anonim válasza:
Ha Telekomos interneted van, Lumiákon nem tudsz online tévézni. Messengeren sem tudsz beszélni, csak csetelni.
2015. nov. 1. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
730 esetleg?
2015. nov. 8. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!