Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Isamurai mennyire megbizható?

Isamurai mennyire megbizható?

Figyelt kérdés
iPhone 5-ben csereltetném az aksit viszont nem vagyok biztos hogy megbizható hely,ha nem az ajánlana valaki hasonló árban iPhone szervízt ami megbizható,lehetőleg Pesten vagy Székesfehérváron.

2015. okt. 31. 17:52
 1/4 anonim ***** válasza:
Megbizható és gyors, nekem nem volt meg bajom velük.
2015. okt. 31. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
jobban teszi mindenki, akinek kedves a készüléke, ha őket messziről elkerüli. gondolom sokan hallottak már arról, hogy beviszed a telefonod valamiért és mikor visszakapod, már nincs benne olyan eredeti gyári alkatrész, ami cserélhető és kivehető, mert kilopták belőle és kicserélték utángyártottra.
2016. ápr. 8. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:

NEEEE!

Én odavittem a telóm, 60 000 Ft-ért javitották meg (az APPLE szerviz is annyiért vállalta volna el, de lusta voltam átvinni).


NAGYON ROSSZ MUNKÁT VÉGEZTEK!

Kicserélték a kijelzőt, de két hét múlva levált. A telefon billentyűzete azóta néha totál megbolondul, nem lehet irni vele.


Úgy hallottam egy telefonboltos ismerősömtől, hogy valószinüleg nem cserélték ki a kijelzőt, hanem valamit szöszöltek, mókoltak vele, aztán visszaadták.


KÓKLEREK! LENYULTAK. 60 000 Ft!!! URAMÉG.


210 000 Ft-os telefonomat elcseszték. kerüljétek el messziről, irány az apple szerviz.

2017. jan. 21. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Az eredeti szerviz a legmegbízhatóbb, de ott nem nyúlnak hozzá ha már egy nem hivatalos szervizben javították.


ISamurai szerintem normálisan elvégzi a munkát ha csak aku cseréről van szó.

2017. febr. 5. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!