Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » A Westendben lévő isamurai...

A Westendben lévő isamurai bolt mennyire megbízható? Tudtok véleményt mondani róla? Kb.40. 000 forinttal olcsóbbak az új telefonok, mint pl. az Istyle-ban.

Figyelt kérdés
2014. jún. 19. 13:31
1 2
 1/12 bp1985 ***** válasza:
0%
Hivatalos viszonteladó...
2014. jún. 19. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Szerintetek érdemes tőlük vennem, vagy inkább a márkaboltban tegyem meg?
2014. jún. 19. 13:34
 3/12 anonim ***** válasza:
86%

hivatalos viszonteladó az öreganyád...


jobb ha nem veszel náluk semmit, az egy szervíz, beszámított meg hibás telefonokat javítanak fel, kínai alkatrészek meg amit akarsz, buhera, felejtsd el

2014. jún. 19. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
de még szervíznek is mezitlábas, nem APSP (apple premium service provider) a szerelő srácok youtube videókból nézik, hogy kell valamit megcsinálni LOL
2014. jún. 19. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 aikiboxer ***** válasza:
100%
Nekem ipad home gombot javítottak, de kritikán aluli lett az eredmény. :(
2015. máj. 21. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim válasza:
100%

jézusom, az isamurai hogy lenne már hivatalos viszonteladó??? a legaljasabb mutyi gsm-ről beszélünk!


Apple Premium Resellerből 2 van itthon, az iStyle és az iCentre, hivatalos szervizből pedig 3, az iStyle Andrássy, az iCentre Bécsi út és az Almárium Pro a Váci úton.


az isamurai kérlekszépen az a hely, ahová beviszed egy akksicserére jóhiszeműen a kis telefonodat és mire visszamész érte, nem csak az akksid lesz benne utángyártott kínai, hanem minden más kiszerelhető gyári alkatrészt is kilopnak belőle és kicserélnek utángyártott, Kínából nagytételben neten rendelt ócska alkatrészre. hogy tudnának már 5 ezerért szervizelni, mikor egy eredeti gyári iphone akksi hivatalos áron 30 ezer forint? gondoljunk már bele. ismerek olyat, aki dolgozott náluk, hajmeresztő amiket mesélt.

2016. ápr. 8. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim válasza:
0%
az iSamurai Magyarország legjobb apple szervizes boltja, én ma már mindent velük szereltetek, megbízhatóak, kedvesek, gyorsak, és még garanciát is adnak a szerelésre.
2016. jún. 13. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim válasza:
100%
Egyrészt gyökér eladóik vannak, másrészt pedig elég drágák.
2016. aug. 9. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:
100%

NEEEE!

Én odavittem a telóm, 60 000 Ft-ért javitották meg (az APPLE szerviz is annyiért vállalta volna el, de lusta voltam átvinni).


NAGYON ROSSZ MUNKÁT VÉGEZTEK!

Kicserélték a kijelzőt, de két hét múlva levált. A telefon billentyűzete azóta néha totál megbolondul, nem lehet irni vele.


Úgy hallottam egy telefonboltos ismerősömtől, hogy valószinüleg nem cserélték ki a kijelzőt, hanem valamit szöszöltek, mókoltak vele, aztán visszaadták.


KÓKLEREK! LENYULTAK. 60 000 Ft!!! URAMÉG.

2017. jan. 21. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

Ne onnan vedd.

Külföldről hozzák be sok esetben a használt elbaszódott telefonokat, majd adózás nélkül tovább adják. Nekem engedtek az árból 20 000 FT-ot mert nem kértem számlát.

2017. febr. 5. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!