Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Lenovo A536 bagy lumia 535?

Lenovo A536 bagy lumia 535?

Figyelt kérdés

Lenovo azér szimpatikus ,mert androidos és egy csomó applikáció van rá pl: Most van tv go előfuzetésünk és csak gépen tudom nézni ,mert telefonra lekel tölteni de csak droidra meg iosrs lehet szinte semmi app nincs wp re rengeteg mindenek van telefonos változata de csak droidra.pl: Andoidos mesengeren lehet telefonálni videot küldeni wp mesengeren csak ugy lehet videot küldeni ha ott csinálod már meglévő videó közül nem lehet választani meg egy csomó apró funkciócsak droidra van csak sttol félek ,hogy mint minden olcsó droidos telo párhonap után összevisza fog fagyni.

Amire kell

-net

-zenehallgatás

-játék(ami wp re alig van)

Ezek alapján ti Melyiket ajánlanátok?



2015. okt. 31. 21:31
 1/5 anonim ***** válasza:
50%
Lumia, legalábbis Win Phone szerintem kezelhetőbb
2015. nov. 1. 05:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
25%
Lenovo abszolut,van win telefonom most de alig várom hogy le tudjam cserélni egy lenovo telefonra .
2015. nov. 1. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
82%
Az androiddal az a gáz lesz amit írtál. Pár hónap után fagyni fog. A Windows phone-nál ez nem lesz. Igaz, hogy rá annyi app, viszont nem fog akadni a telefonod, és nem lesz vírusos.
2015. nov. 1. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Android nekem csak az alaklmazás kínálat miatbtetszik : Tv go,telefonhoz csatlakoztatható kontroller meg minden ilyen izé droidra van más droidos telo nincs árkategoriába?
2015. nov. 1. 10:49
 5/5 anonim ***** válasza:
74%
Wp. a legjobb 😊 nem bánom hogy át álltam 😊
2015. nov. 4. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!