Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Lenovo A6000 LTE vagy Microsof...

Lenovo A6000 LTE vagy Microsoft Lumia 640 LTE?

Figyelt kérdés
Ezek közül a készülékek közül van lehetőségem dönteni.Ti melyiket választanátok és miért?Fontos,hogy jó minőségű képeket csináljon!

2015. okt. 14. 18:31
 1/6 anonim ***** válasza:
90%
Attól függ, hogy androidost vagy vindózost szeretnél. A6000-et használtam már, jó telefon.
2015. okt. 14. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
93%
Lenovo6000
2015. okt. 15. 05:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
29%
Nekem inkább a Lumia kellene a kettő közül. Nem kifejezetten a telefon miatt, hanem a wp rendszer nekem jobban bevált, mint az android.
2015. okt. 15. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Lenovo-t NE! Én sajnso vettem egyet. Utólag tudtam meg, hogy gyári hibás. Sem javítani, sem cserélni, sem visszavásárolni NEM hajlandók. Ez egy vicc. LAggol a kijelzés MINDIG, és GPS gyakorlatilag nincs, HASZNÁLHATATLAN!
2015. okt. 24. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

@#4

Lenovot ne, mert te találkoztál egy rossz darabbal? Adok ellensúlyt, én találkoztam öttel, ebből egy nem szerette a 4G-t, de azt is cserélték. A hazai piacon ez elég jó arány, azt tekintve, hogy a kb 20 Samsung közül, ami megfordult a kezem között, 3/4-ük tényleg hibás volt.

2015. okt. 24. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
4 én nekem van lenovo laptopom,5 éves soha szervizbe nem volt ,lenovo tabrol írok nem fagy és gyors jó szol,gps pontos .
2015. okt. 25. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!