Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Samsung galaxy note 4 vagy...

Samsung galaxy note 4 vagy iPhone 6 plus?

Figyelt kérdés
Nekem most iPhone 4S-em van kicsit félek átállni az androidra, de ezzel még nem is lenne nagyobb baj, biztos megszoknám. Inkább az zavar, hogy sokan azt mondják, hogy a Samsungok/android leszokott fagyni egy bizonyos használati idő után (pár hónap). Én ezt egy note 3 tulajdonostól hallottam. Nektek mik a tapasztalataitok?

2015. nov. 2. 19:47
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha a kettő közül muszáj akkor note 3, de még ott van az lg g3 és a sony z3.Ezek jobbak.
2015. nov. 3. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
6 plus
2015. nov. 3. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
iOS a legmegbízhatóbb és ott nem cseszik el azért az új szoftvert hogy készüléket cserélj. Androidból csak Google Nexus hiszen az android arra optimalizàl legjobban! Apple az mind jó! androidnàl a Nexus nagyon jó note 4 helyett Nexus-t nézz.
2015. nov. 3. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Azert ez nem teljesen igaz. iPad 2 szinte teljesen használhatatlan ios 9.x.x l-el.
2015. nov. 3. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!