Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Iphone 6 vagy Samsung galaxy...

Iphone 6 vagy Samsung galaxy s6? Nem tudom eldönteni melyik jobb. valaki segitsen aki ért hozzá.

Figyelt kérdés
2015. nov. 2. 13:02
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
75%

attol fugg, szereted e az iost / androidot. amelyiket jobban szereted, az a a telefon fog jobban tetszeni. ez a ket telefon egyebkent nagyon jonak szamit, mind a ketto profi, van amiben erosebb az s6 egy picit pl kamera, de masban meg az ios jobb pl akksija jobban birja.( amugy az s6 kamera minosegenek magasabb szintjet nem is latod, csak a szamok mutatjak)

en iphone 6-t vennek, nekem is ez van es nagyon meg vagyok vele elegedve. ferjemnek s6 van, ha ot kerdeznenk, o meg biztosan azt javasolna.:)

2015. nov. 2. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Szerintem azt válaszd amelyik jobban teteszik mert teljesítményben mind2 jó.

S6 talán a kamera és a kijelző miatt jobb.


Na de iphone 6 nak meg az ios jó és sokáig támogatják + jól optimalizált.


Bár azért remébykedjünk hogy az új android(6.0) már jobb lesz.


Én az s6 ot választanám nekem az ios felülete nem tetszik bár meg lehet szokni.


Ha sokat filmezel és fotózgatsz, játszol akkor s6 előnyösebb.


Viszont azt tartsd szem előtt, hogy a samsungokat nem támogatják anyi ideig softveresen és a frissítéseket is ritkábban adnak ki mint az apple termkeire.

2015. nov. 2. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Szerintem iPhone! Eddig lelkes Samsung tulaj voltam, de most én is almás telefont szeretnék. Egy Galaxy S3-am van, ami 3 évvel ezelőtt egy csúcskategóriás telefon volt. Mostanra hardveresen elavult, és iszonyat lassú lett, pár havonta kell egy teljes hard reset neki, hogy használni lehessen. Frissítést már rég nem kap, még mindig a 4.3-as Android van rajta (Jelly Bean), lassan már az appok sem fognak futni rajta, mert minimum követelmény lesz 4.4.

Az iPhone ilyen szempontból sokkal jobb: tesómnak egy 4S-e van ami régebbi mint az én galaxym, mégis kap rá még frissítést, és sokkal gyorsabb a rendszer, soha nem fagyott még le.

Szerettem a Samsungomat, de az mégsem járja, hogy egy 3 éves csúcstelefont egy új alsókategóriás is leköröz.

Tudom, hogy az Android szabadabb rendszer, és biztosan lesznek dolgok, amik hiányozni fognak, de ha ezért cserébe kapok egy stabil, hosszú távon is működőképes rendszert, akkor inkább az iPhone mellett teszem le a voksomat.

2015. nov. 2. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
köszönöm a segitsegeket!!:)
2015. nov. 2. 14:35
 5/11 anonim ***** válasza:
Melyik lesz vegul? :) 1. vagyok
2015. nov. 2. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
végulis még mindig nem tudom de ugy néz ki a samsung lesz.:DDD :/
2015. nov. 3. 09:58
 7/11 anonim ***** válasza:

Én a helyedben azért még átgondolnám....tök igaz amiket a 3-as írt.

Most tényleg nagyon fa*a telefon az S6, de pár év múlva ugyanolyan elavult lesz, mint most az s3 és az s4.

Persze, ha max. kétévente cserélgeted a telefonjaidat, akkor nem szóltam semmit ;)

2015. nov. 3. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
hát igen ez igaz csak mondjuk ak aksikja sokkal jobb mint az aiphone én meg szeretem nyomkodni azért..:D hu de már teljesen nem tudom..:(
2015. nov. 4. 09:12
 9/11 anonim ***** válasza:
az aksis dologban azert tudnalak cafolni, amiota ios 9 van, azota nagyon sokkal tovabb birja nyomkodas mellett is az iphone, mint az s6.
2015. nov. 4. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
hu istenem nem tudom végleg.szerintem ighone lesz.ha meg nem tetszik lecserélem..:/
2015. nov. 5. 11:20
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!