Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Szerintetek melyik telefon a...

Jani199400 kérdése:

Szerintetek melyik telefon a jobb, melyiket éri meg megvenni (bővebben lent)?

Figyelt kérdés

Telefont szeretnék venni, de nem tudom melyiket érné meg inkább megvenni az ára ugyan annyi. Véleményeket is szeretnék kérni, hogy szerintetek miért az a jobb, amire szavaztatok.

A két telefon: LG Leon (4G), a másik pedig: Microsoft lumia 535. Válaszotokat előre is köszönöm!



2015. nov. 3. 06:52
 1/3 anonim ***** válasza:

Nem ismerem nagyon egyik telefont sem, de szerintem kizárt dolog, hogy 30ezer Ft körűl jó, megbízható andriodos telefon vegyél. Az LG Leon szerintem pénzkidobás, csak a gond lesz vele!

Nokia 535 sem lesz egy gyors telefon, de legalább megbízhatóbb.

2015. nov. 3. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Az lg mivel androidos telefon több rá az alkalmazás viszont én ennek ellenére a lumiát ajánlom mert ilyen árban nem éri meg az android,fagyni és akadni fog a telefon.
2015. nov. 3. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ha egy kicsit beleásod magad az Androidba, még az az LG is jó. Android szervizes (szoftver-hardver) és programozó vagyok és tudom, mire képes az Android jó kezekben. Minden áron azt ajánlom, ennél drágábban lenne pénzkidobäs (pl Samu vagy Sanyi)
2015. nov. 3. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!