Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » LG G2 vagy Huawei P8 lite a...

LG G2 vagy Huawei P8 lite a jobb választás? Bővebben:

Figyelt kérdés
a g2-t használtan meg tudnám venni azonos árban, mint a p8 lite újonnan. a g2 mellett szól az aksi és a kamera, a p8 lite mellett meg az hogy új. szerintetek melyik lenne jobb választás? esetleg 60ezres árkategóriában tudnék jobbat választani?

2015. okt. 31. 10:38
 1/4 anonim ***** válasza:

G2 tudtommal nem bövithető sd kártyával

Meg hát a p8 lite ujabb szerintem azt válaszd

2015. okt. 31. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
p8 lite.De ajánlom még a Samsung Galaxy S4-et is :D
2015. okt. 31. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Samsunggal már megjártam (s2, s3), inkább akkor a huawei :) köszönöm a válaszokat ;)

Még annyi, hogy a kamerája mennyire csinál jó fotókat?

2015. nov. 1. 10:56
 4/4 anonim ***** válasza:
Öhm mindenképpen G2. Szerintem sokkal, de sokkal jobb telefon. A kamera csodálatos, full HD kijelző... Amúgy pedig nem számít hogy nem tehető bele memóriakártya, mert nekem a 24 Gb elég, 3000 kép 40 app szóval teljesen jó. Most is azt használom, még csk most lesz egy éves, és nem olyan régi sztem. Amúgy mit számít, hogyha régi, de jobb? :D
2015. nov. 6. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!