Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Doogee x5 pro -vélemények,...

Entries kérdése:

Doogee x5 pro -vélemények, tapasztalatok?

Figyelt kérdés
Sziasztok, a fent említett készülék megvásárlásán gondolkozok, nagyon örülnék, ha ilyen készülék tulaj vagy hozzáértő leírná a pro kontrákat! Előre is köszi!

2015. nov. 3. 12:14
 1/4 A kérdező kommentje:
Videómegosztón már nézegettem bemutatót, de személyes tapasztalat jobban érdekelne!
2015. nov. 3. 12:18
 2/4 mocsokviktor válasza:

Szia!

megvettem 35 rugóért. Semmi gondom vele, megy mint a szél. Egy rakat cucc fut a háttérben és így is 1.2 Giga RAM szabad. Gyors, és a kijelzője is szép.

Ami nem annyira süti az a fogása és a kamera. De hát ennyi pénzért....

2016. jan. 19. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
A doogee összes terméke gyárilag fertőzött. Orosz és kínai víruskeresők megtalálják, de leírtani nem lehet a malware-ket, csak rom cserével lehet megszabadulni tőlük. Egy európai és két ázsiai szerverre küldik a megszerzett infókat: google azonosító és jelszó, minden azonosító és jelszó, bankkártya adatok, stb... a fogyasztóvédelemnek jeleztem a problémát, de nem tettek semmit, még csak nem is válaszoltak a levelemre.
2018. jan. 19. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
A Doogee X5 Max legújabb, needrom-on elérhető gyári rendszere jelenleg vírusmentesnek tűnik.
2018. febr. 2. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!