Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért kezeli lassan és hibásan...

Miért kezeli lassan és hibásan a Windows 10 a Nokia Lumia 635-ös telefont?

Figyelt kérdés

Üdv! Nemrég vettem egy Nokia Lumia 635 telefont, Windows 8.1-es rendszerrel. Amikor bedugom a gépbe, felismeri ugyan, meg is tudom nyitni, de ha pl. egy 2 megás zenét akarok rámásolni akár a telefon memóriába, akár az sd kártyára, kb. 10-20 percig tart, ha egyáltalán átmásolja! Ugyanis gyakran ír ki olyat, hogy az eszköz nem elérhető.

A gépen is és a telefonon is fent vannak a legújabb frissítések, mi lehet a hiba oka? Gondoltam már arra, hogy esetleg amiatt, mert az usb kábel egy androidos xperia-hoz való, vagy, hogy hibás az usb bemenet (utóbbit aztán ki is zártam, mert más eszköz hibátlanul működik.) Tehát lehetséges a kábel miatt, vagy valami más baj van?

Értelmes válaszokat kérek, a google-t már napok óta bújom, nem találtam semmi használhatót!



2015. nov. 3. 21:44
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
A kábellel lesz a gond (szerintem), de a onedrive-al is rakhatsz rá zenéket, képeket stb.
2015. nov. 3. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ, akkor jól sejtettem! :) Sajnos még nincs wifim itthon, így a mobilneten keresztül töltögetéssel "spórolok", mert hamar elpárolog. :)
2015. nov. 3. 21:55
 3/5 anonim ***** válasza:
Jelentkezett már nálam is hasonló probléma és bizony az USB kábel volt a ludas! Jó minőségű kábellel próbáld meg.
2015. nov. 3. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm neked is a választ! :)
2015. nov. 3. 22:03
 5/5 anonim válasza:

Javaslom, hogy az asztali Mediaplayerrel szinkronizáld a zenéket.

Vagy a 8.1-hez van a windowsphone alkalmazás. A fájlkezelő az néha beleütközik a "másolásvédelembe"

2015. dec. 27. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!