Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Szerintetek vegyek egy iphone...

Szerintetek vegyek egy iphone 6s-t?

Figyelt kérdés
Sziasztok, 12 éves vagyok és már mondtam a szüleimnek h egy iphone 6s-et szeretnék karácsonyra. Apa rá is bólintott német országból meg is rendeljé, de anya szerint túl értékes és drága telefon egy 12 éves gyereknek szerinte inkább kérjék egy laptop -ot és mellé egy olcsóbb telefont. Én inkább az iphone 6s-t szeretném. Nektek mi a véleményetek ?

2015. nov. 4. 13:11
 1/4 anonim ***** válasza:
88%

Nem te veszed, hanem a szüleid. Ezt a kérdést akkor tedd fel, ha te keresed meg az árát.


Egyébként anyáddal értek egyet.

2015. nov. 4. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
En is anyudra voksolok: laptop, mondjuk 150korul, es meg egy 100asert telcsi. Ki sem tudnad hasznalni 12evesen az iphonet. En 23 vagyok, de nem lattam vna ertelmet ennek a mobilnak a te korodban.
2015. nov. 4. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Most így kapásból rávágnám, hogy korai, de ha belegondolok, én csak egy évvel voltam nálad idősebb, amikor először kaptam csúcskategóriás telefont a szüleimtől, és nagyon vigyáztam rá mindig, 3 évig megvolt, és az idő alatt egyszer sem ejtettem le. Az azutáni telefonomra pedig egyáltalán nem vigyáztam ennyire, pedig akkor már nagyobb voltam.


Viszont gondolom anyukád elég jól ismer téged, ha ő azt mondja, hogy számodra ez még korai, akkor lehet, hogy igaza van.

2015. nov. 4. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat , még gondolkodom rajta :)
2015. nov. 5. 10:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!