Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Viber üzenetek visszahozása?

Viber üzenetek visszahozása?

Figyelt kérdés

A mobiltelefonomon meg volt a Viber alkalmazás. Viszont ez a készülék elromlott és javításra szorul. Letöltöttem a tabletemre is az applikációt mondván, hogy bárki kereshet és ott legalább az üzeneteket meg tudom nézni. Rossz döntés volt. Bejelentkezés után kétségbeesetten láttam hogy az üzeneteim eltűntek.

Ezeket vissza lehet hozni? Iszonyú fontos leveleket veszítettem el.



2015. nov. 5. 16:41
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem lehet.
2015. nov. 5. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Vibert mindent lokálisan ment a gépedre. Tehát nincs külső szerver, nem a felhőben tartja az adatokat. Viszont vannak Viber-back-up applikációk, viszont sokszor root jogot kérnek a telefonhoz, ami neked, felhasználónak nincs. Én is ezzel a témával bajlódok. Ha találok megoldást, szólok
2015. dec. 2. 02:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Előző...Találtál azóta visszaállító prg-t rootolás nélkül?
2016. jan. 31. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!