Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Szükségem lenne egy Geomágnese...

Szükségem lenne egy Geomágnesességet is érzékelő telefonra ami androin 4.4 vagy újabb és min 8gb-os.5" körüli kellene. Nem akarnék túl sokat rákölteni. Ki mit ajánlana? (terepfutáshoz is akarnám használni, garmin app-al)

Figyelt kérdés

2015. nov. 6. 14:11
 1/4 anonim ***** válasza:

Magyarul legyen benne iránytű?


Már majdnem mindegyikben van. [link]

2015. nov. 6. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
A telefonok nem erre valók! Telefonon telefonálni!
2015. nov. 7. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Alex Fly ***** válasza:
Az én S920-asom rendelkezik ezen paraméterekkel. De erre a célra nem igazán a telefonok a legjobbak. Ha komolyan gondolod, akkor egy olcsó Dakota vagy eTrex 20 jobban megérné.
2015. nov. 9. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Azt tudom, hogy a telefonok nem erre valók, de én évente 2-3 alkalommal veszek részt olyan túrákon aminél a túraútvonalat garminhoz adják meg. és csak akkor kell. a többi esetben nem érdekel az egész, mert vagy ismerem az utat vagy csoportosan megyünk. Egyébként elég rég óta használok egy Royaltek RBT2300 loggerem, amit egy kicsit átalakítottam, így több száz órát bír és jobb az antennája is. A kijelző pedig bármi lehet. Régebben egy Nokia e61i-vel használtam együtt, most mikor mivel, de a lényeg, hogy nagyon nincs rá szükségem, csak a loggolást szoktam utólag kielemezni, meg a fotókra rárakni. Ezért gondoltam , hogy egy olcsóbb kategóriás mobillal kibekkelem azt a pár alkalmat.
2015. nov. 10. 09:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!